AK PARTİ GAZİEMİR GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ
Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SİYASET

AK PARTİ GAZİEMİR GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

Facebook'ta paylaş
5.Olağan Kongre’de Gaziemir Gençlik Kolları’nda yapılan seçimle Eyüp Han Kırmacı dönemi başladı.
21/04/2018 , 16:22:38

Ak Parti Gaziemir İlçe Gençlik Kolları 5.Olağan Genel Kurulu Bizim Bahçe’de gerçekleşti. Kongreye Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnal ve çok sayıda partili katıldı. Kongre’de divan başkanlığını Fatih Özdemir üstlendi.

Kongrenin açılış selamlama konuşmasını yapan Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz önceki ilçe gençlik kolları başkanı Niyazi Güner’e teşekkür ederken “Gençlik kolları başkanımız 4 yıl boyunca bu görevi başarıyla gerçekleştirdi. Kendisiyle başta ana kademe olmak üzere partimizin ileri noktalarında da birlikte çalışacağız” dedi. Ak Parti’nin başarısı için çalışan herkese teşekkür eden Yılmaz “Tüm kardeşlerimizle ve aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte çok çalışacağız” dedi.

 

Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnal’da yaptığı konuşmada partisinin gençlik kollarının Türkiye’nin en etkili teşkilatı konumunda olduğunu belirterek “Biz gücümüzü verasetini taşıdığımız ecdadımızdan alıyoruz. Geçtiğimiz yıl 16 Nisan referandumunda attığımız tohum, önümüzdeki 24 Haziran seçimlerinde fidan olacak” dedi.

 

Ak Parti Gaziemir İlçe Gençlik Kolları’nın yeni başkanı seçilen Avukat Eyüp Han Kırmacı’da yaptığı konuşmada teşkilat üyelerine teşekkür etti. Kırmacı “Çok kısa konuşacağım. Asıl konuşmamızı 24 Haziran gecesi ve Nazmi Yılmaz başkanımızla Gaziemir Belediyesi’ni kazandığımız gün yapacağız” dedi.

 

 

 

16/08/2018 , 13:22:00
Varol Zenginobuz
16/08/2018 , 10:18:13
ÇEVRE
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Koordinatörlüğü’nde; aralarında üniversiteler, oda, borsa, ajans, birlik ve STK’ların da bulunduğu İzmir’in ekonomik unsurlarını oluşturan kurumlar, hazırladıkları ortak bir bildiri ile döviz kurları üzerinden yapılan algı operasyonlarına tepki gösterirdi. Bildiride Türkiye’nin bir güç ekseni olmasının engellenemeyeceği vurgulanırken; DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Türkiye’nin faiz çetelerine ve FETÖ elebaşını koruyanlara asla izin vermeyeceğini belirtti.
14/08/2018 , 21:53:35
EKONOMİ
Türk Kızılayı İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret etti. Kurban Bayramı öncesi vatandaşlara çağrıda bulunan Baykalmış, Başkan Şenol’dan kampanyaya destek olmasını istedi.
14/08/2018 , 10:31:06
GAZİEMİR
Sinek tuzağa takıldı, 82 bin zeytin ağacı kurtuldu
13/08/2018 , 11:20:44
EKONOMİ
12/08/2018 , 12:34:55
SPOR
 
Köşe Yazarları
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
14.11.1973 tarihinde İzmir'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimimi İzmir'...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin