Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SİYASET

AK PARTİ GAZİEMİR GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

Facebook'ta paylaş
5.Olağan Kongre’de Gaziemir Gençlik Kolları’nda yapılan seçimle Eyüp Han Kırmacı dönemi başladı.
21/04/2018 , 16:22:38

Ak Parti Gaziemir İlçe Gençlik Kolları 5.Olağan Genel Kurulu Bizim Bahçe’de gerçekleşti. Kongreye Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnal ve çok sayıda partili katıldı. Kongre’de divan başkanlığını Fatih Özdemir üstlendi.

Kongrenin açılış selamlama konuşmasını yapan Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz önceki ilçe gençlik kolları başkanı Niyazi Güner’e teşekkür ederken “Gençlik kolları başkanımız 4 yıl boyunca bu görevi başarıyla gerçekleştirdi. Kendisiyle başta ana kademe olmak üzere partimizin ileri noktalarında da birlikte çalışacağız” dedi. Ak Parti’nin başarısı için çalışan herkese teşekkür eden Yılmaz “Tüm kardeşlerimizle ve aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte çok çalışacağız” dedi.

 

Ak Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyüp Kadir İnal’da yaptığı konuşmada partisinin gençlik kollarının Türkiye’nin en etkili teşkilatı konumunda olduğunu belirterek “Biz gücümüzü verasetini taşıdığımız ecdadımızdan alıyoruz. Geçtiğimiz yıl 16 Nisan referandumunda attığımız tohum, önümüzdeki 24 Haziran seçimlerinde fidan olacak” dedi.

 

Ak Parti Gaziemir İlçe Gençlik Kolları’nın yeni başkanı seçilen Avukat Eyüp Han Kırmacı’da yaptığı konuşmada teşkilat üyelerine teşekkür etti. Kırmacı “Çok kısa konuşacağım. Asıl konuşmamızı 24 Haziran gecesi ve Nazmi Yılmaz başkanımızla Gaziemir Belediyesi’ni kazandığımız gün yapacağız” dedi.

 

 

 

CHP’den Gaziemir belediye meclis üyesi adayı olmak isteyen köşe yazarı Varol Zenginobuz aday adaylığı başvurusunu partisine teslim etti.
16/10/2018 , 15:27:59
SİYASET
14 yaşında iken Bulgaristan’ın Jivkov dönemindeki baskılarından sonra Türkiye’ye göç eden İyi Parti Gaziemir İlçe Başkanı Av.Leman Emin “Başkan ile Yerel Gündem” röportajında çarpıcı ifadeler kullandı. Yerel seçime dönük partisinin hedeflerini açıkladı. Bir kadın olarak belediye başkan adayı olmak istediğini dile getirdi.
16/10/2018 , 09:21:38
SİYASET
2019 yerel seçimlerinde aday olmama kararını kamuoyu ile paylaşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçelerde teşekkür turuna çıktı.
16/10/2018 , 09:16:18
SİYASET
Yerel seçim çalışmaları kapsamında taban hareketine devam eden CHP İzmir İl Başkanlığı son toplantısını Buca da gerçekleşti. Buca ve Karabağlar ilçe üyeleriyle bir araya gelen CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, örgüte yerel seçime yönelik mesajlar verdi.
15/10/2018 , 10:37:08
SİYASET
15/10/2018 , 10:34:24
SİYASET
15/10/2018 , 10:31:04
SPOR
 
Köşe Yazarları
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
1984 yılında İzmir Gaziemir’de doğdu. İlkokulu Yahya Kemal Beyatlı İlkokul...
Editörün Seçtikleri
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin