Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SİYASET

İYİ PARTİ GAZİEMİR, İLK KONGRESİNE HAZIRLANIYOR

Facebook'ta paylaş
Meral Akşener’in partisi İyi Parti Gaziemir İlçe Kurucu Başkanı Av.Leman Emin Bayındır ilk yönetim toplantısını yaptı. Yönetim Kurulu ilk toplantısının gündeminde görev dağılımının yanı sıra olağan ilçe kongreside vardı.
23/01/2018 , 20:18:06

İyi Parti Türkiye çapında teşkilatnmasını tamamlamasının ardından 2017 Aralık ayında gerçekleştirdiği 1.Büyük Kongre ile birlikte siyasi faaliyetlerine hız verdi.

 

İzmir’de önce il bazında teşkilatlanan İyi Parti kurucu İl Başkanı olarak Yıldırım Ulupınar’ı atarken, ardından il yönetim kurulu atamaları gerçekleştirildi. İzmir İl Yönetimi’nin önerisyle İzmir’in tüm ilçelerinde teşkilatnmaya yönelen İyi Parti’de kurucu ilçe başkanları ve yönetim kurulları da belirlendi.

 

İyi Parti Gaziemir İlçe Kurucu Başkanı olarak Avukat Leman Emin Bayındır tayin edildi. Bayındır ile birlikte kurucu ilçe yönetim kurulu üyeliklerine, Beyhan Mutlu (Mali Müşavir), Ramazan Biçici (Emekli), Gonca Arıkan (İşletmeci), Erdem Kahraman (Endüstri Mühendisi), Vicdan Okumuş (Ev Hanımı), Nuri Güner (Emekli Polis), Tuncay Dönmez (Tekstil İşletmecisi), Ramazan Karabulut (Emekli Okul Müdürü), Figen Yıldırım (Mali Müşavir), Hasan Yücel (Emekli), Öndr Atsan (İşadamı), Emine Arağ (Finansman Danışmanı), Hicran Durukan (Avukat), Kemal Esendağlı (Müteahhit), Ahmet Arslan (Esnaf), Hüsnü Ecemiş (Mali Müşavir), Asena Damla Kaya (Öğrenci), Ali Oruç (İşçi),  Salih Gökbudak (Elektrik Teknisyeni), Suzan Bayır (Esnaf), Hasan Hüseyin Aydın (Reklamcı), Serap Keskin Yazıcı (Diş Hekimi), Nazan Kayar (Sağlık Hasar Danışmanı), Mehmet Yalman (Emekli), Burcu Şenergüç (Muhasebe Müdürü), Hasan Türk (Emekli Diş Teknisyeni), Muharrem Şavgar (Emekli Astsubay), Damla Topçu (Girişimci), Kadri Önal (Emekli), Hasan Demirdelen (Emekli Başkomiser), Melih Şenergüç (Gayrimenkul Danışmanı) ve Mehmet Tokmak (Emekli)

İyi Parti Gaziemir Kurucu İlçe Yönetim Kurulu ilk toplantısını ilçe başkanı Leman Emin Bayındır’ın başkanlığında gerçekleştirdi. İlk toplantının gündem maddelerinden biri yönetim kurulu görev dağılımı ve bir diğeri de olağan ilçe kongesi tarihinin belirlenmesiydi.

 

İyi Parti İlçe Yönetim Kurulu arasında gerçekleşen görev dağılımı sonrasında başkan yardımcılıklarına Beyhan Mutlu, Ramazan Biçici, Gonca Arıkan, Erdem Kahraman, Vicdan Okumuş, Nuri Güner, Tuncay Dönmez getirildi. İyi Parti Gaziemir İlçe Sekreteri Ramzan Karabulut olurken, İlçe Muhasibi Figen Yıldırım oldu.

 

İyi Parti İlçe Yönetim Kurulu 1.Gaziemir İlçe Kongresi’nin 10 Şubat 2018 Cumartesi günü saat:10’da Gaziemir Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu’nda yapılmasını kararlaştırdı. Yönetim 10 Şubat’ta çoğunluğun sağlanamaması halinde ise ilçe kongresinin ertesi gün 11 Şubat 2018 Pazar günü saat:10’da yapılmasını kararlaştırdı.  

“GAZİEMİR’DE ARTIK BİZDE VARIZ” 

Gaziemir’in çiçeği burnuda partisinin çiçeği burnunda ilçe başkanı Av.Leman Emin Bayındır Yerel Haberci’ye yaptığı kısa açıklamada “Gaziemir İyi Olacak, İzmir İyi Olacak diyerek verdiğimiz bu mücadelede herkesi İyi Parti’ye davet ediyoruz. Türkiye bizlerle İyi Olacak” dedi.  

 

 

 

 

Ramazan Karabulut
01/02/2018 , 21:11:42
Türkiye İyi Parti ile İYİ olacak.
40 yıllık bir eğitimci olarak emekli olduğumda memleketimizin içinde bulunduğu zorluklardan iyi parti ile çıkılabileceğini düşündüğüm için iyi partiye girdim ve Gaziemir ilçe sekreteri olarak görev aldım. Kısa bir süre içinde gördüm ki, isabetli bir seçim yapmışım, bilinen klasik siyasetçilik anlayışı dışında ekiplerin çok iyi şekilde oluşturulduğunu, çok nitelikli ve kalifiye insanların görev aldığını, kavgasız bir Türkiye için güzel çalışmalar yapılacağına olan inancım pekişti. Herkesi bu yeni oluşuma elinden geldiğince katkı ve oy vermeye davet ediyorum. Güzel ve iyi günleri hep birlikte oluşturmak dileğiyle sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.
Varol ZENGİNOBUZ
24/01/2018 , 02:24:45
çürütüyor...
Leman Emin Bayındır’ın başkanlığında ,İyi Parti Gaziemir Kurucu İlçe Yönetim Kurulunu tebrik eder,başarılar dilerim. İsmi çok akıllıca konulmuş.Düşünsenize kötülüyorsunuz,muhalefet yapıyorsunuz ve iyi parti diye zikrediyorsunuz. Söylediklerinizi çürütüyor ismi ile. Din, mezhep, ırk temelli sağ partilerden oy çekecek...Güneşin olduğu yerde ampüle ihtiyaç yoktur..
Gökhan Toprak
23/01/2018 , 23:27:04
Hayırlısı
İyi parti Gaziemir ilçe başkanının Aktepe Mahallesinde yaptigi kahve ziyarerinde bir konuşmasına şahit oldum. Orada şunu soyledi : bizim ulkemizde siyasetciler sadece onemli gunlerde ve secim calismalari basladiginda meydanlara cikarlar. Bizim vatandaslarimizin secim disinda neredeyse yuzlerine bakmazlar. Fakat biz bu gidişata son verecegiz. Biz sadece seçimden seçime ortaliklarda gorunen siyasetcilerden olmayacağız. Her firsatta her zaman meydanlarda, sokaklarda vatandaslarimizin yaninda olacagiz. Genel baskanimiz Meral Akşener\'in dedigi gibi biz koltuk degil ayakkabilari eskitecegiz sozunu aynen yerine getirecegiz. Bizi goren siyasetcilerde bizi ornek alarak vatandaslarin arasina karisacak. Sonucta sadece secim zamani selam verilen seçmen gerektigi degeri gorecek dedi. İnanmasi zor geliyor ama insallah gaziemir icin iyi olur iyi seylerin baslangici olur yeni parti. Sahsen ilce baskaninda o isigi gordum.
Göreve geldiği ilk günden itibaren Ramazan aylarına ayrı bir önem veren Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve eşi Birsen Şenol Gaziemirlilerle bu kez sahurda buluştu.
23/05/2018 , 11:07:38
GAZİEMİR
Fahrettin Altay-Evka 3 Metro hattı ile Konak ve Karşıyaka tramvaylarını işleten İzmir Metro A.Ş. 18'inci kuruluş yıldönümünü kutluyor. 2000 yılında 11 km ile yola çıkan kuruluş, bugün 41 km'lik güzergahta günde 415 bin yolcu taşıyor.
22/05/2018 , 09:30:43
AKTÜEL
İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz’ın da katıldığı Ramazan programlarını sürdüren Ak Parti Gaziemir Teşkilatı’nın Irmak, Sevgi ve Binbaşı Reşat Bey’de 2 bini aşkın kişiye iftar verdi.
21/05/2018 , 20:07:57
SİYASET
Gaziemir Belediyesi’nin eski belediye başkanlarından Adnan Yüksel’in oğlu Adil Yüksel Ak Parti İzmir 2.Bölge 7.sıra milletvekili adayı oldu.
21/05/2018 , 18:52:26
SİYASET
Narlıdere Metrosu için yaklaşık 200 milyon Euro kredi aldıklarını ve ihale sürecinin devam ettiğini söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Buca Metrosu da şu anda onay için Kalkınma Bakanlığı’nda bekliyor. Alt Yapılar Genel Müdürlüğü onayladığı için gerisi prosedür. Onun da kredi görüşmelerini yaptım. Minimum 500 milyon Euro. Onun da inşaat ihalesine gelir gelmez çıkacağım" dedi.
21/05/2018 , 08:13:54
AKTÜEL
Motorlu paraşütü ile İzmir’in ve Türkiye’nin birçok yöresinde uçuşlar gerçekleştiren Hakan Karayel’in 19 Mayıs’taki uçuşu hayli anlamlıydı.
20/05/2018 , 17:31:22
GAZİEMİR
 
Köşe Yazarları
Göreve geldiği ilk günden itibaren Ramazan aylarına ayrı bir önem veren Gaz...
Motorlu paraşütü ile İzmir’in ve Türkiye’nin birçok yöresinde uçuşlar gerçe...
Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünkü bireyleri Mustafa Kemal Atatürk başta olmak...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 24 Mart'tan bu yana "yolcu...
Sinemaya hiç gitmemiş 50 çocuğu sinemaya götüren İyi Parti Gaziemir İlçe Ba...
Uluslararası Çocuk Şenliği’nde sahne alan Mustafa Erdoğan’ın öğrencileri bi...
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi, kentin t...
Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’nin bu yıl 21. gurur yılı kut...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gözü pek itfaiyecileri, sadece alevlerle sa...
İnsani Gelişme Endeksi, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafı...
Eski adıyla Gaziemir Endüstri Meslek Lisesi yeni adıyla Serhat Sığnak Mesle...
Denizli'nin Buldan ilçesindeki 150 yıllık tarihi bina, Denizli Valiliği, İz...
Sarnıç Adnan Menderes İlkokulu öğrencileri Kütüphaneler Haftası’nda Gaziemi...
Her yıl ihtiyaç sahibi ailelere erzak paketi dağıtarak dayanışmanın güzel b...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Fahrettin Altay ile Halkapınar arasında 19 dur...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Fahrettin Altay ile Halkapınar arasında 19 dur...
Nuriye Akman’ın öğrencileri Dünya Su Günü’nde Gaziemir Meydanı’nda yürüyüş ...
Küresel iklim değişikliği tehditlerine karşı kısa, orta ve uzun vadeli proj...
Yerel Haberci Mart 2018 sayısı yayınlandı. Derginin bu ayki kapağı Gaziemir...
Şef Nusret Taşçı yönetimindeki Seydiköylüler Derneği Türk Halk Müziği Koros...
İlçenin en gözde merkezi Gaziemir Belediyesi tarafından ‘Özel Proje Alanı’ ...
Kurtuluş Savaşı öncesini işleyen dizinin son bölümünde Gaziemir’in eski adı...
TÜBİTAK Türkiye 3. olan Rota Koleji Fen Lisesi öğrencileri ABD’de gerçekleş...
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un yanı sıra Ak Parti Gaziemi...
DEÜ Kariyer ve Yönetim Kurulu Kalite Yönetim Sistemi denetiminde başarıyla ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, işsizliği azaltmak ve rekabet gücüne katkı sağ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu soğuk günlerde barınma olanağı bulunmayan v...
"Victoria’s Secret meleği" dünyaca ünlü manken Maryna Linchuk’un da yer ald...
Büyükşehir Belediyesi'nden YouTube hamlesi...
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Türkiye'de ...
Narlıdere Belediyespor ile deplasmanda karşılaşan Gaziemir Gençlik Spor 3’t...
Hükümetin müftülüklere nikah yetkisi vermesinin ardından, Güzelbahçe’de bel...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tarım kesimine verdiği desteklerin başarılı...
İzmir Körfezi’nde balıkçıların oltasına takılan yaralı Caretta Caretta, Büy...
İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup’ta ikinci hafta maçlarının ardından oluşn...
Gaziemir Gençlik Spor’un gollerini 16 dk kafayla Koray, 85.dk. Furkan attı....
Hafta sonu oynanan 1.Amatör Küme Gaziemir FK –Gaziemir Gençlerbirliği karşı...
Her geçen gün gelişip büyüyen Gaziemir’de gerek amatör gerekse profesyonel ...
İngiltere’nin desteğiyle 15 Mayıs 1919’da Yunan ordusunun işgal ettiği İzmi...
Allah için Kurban edilenler belli...Ancak birde kurban edilmek diye bir şey...
65 doğumluların çocukluklarını yaşadığı 1970'li yıllarda İzmir Fuarı denild...
Gaziemir Kaymakamı Dönmez, Belediye Başkanı Şenol başta olmak üzere ilçedek...
İşgalci devletlerce parçalanıp yıkılan Osmanlı Devleti’nin küllerinden yeni...
Gaziemir Belediyesi ile İSTÖP işbirliğinde hayata geçirilen ‘Genç Kadınları...
İzmirli ayakkabı imalatçıları, İZFAŞ'ın getirdiği yabancı alım heyetleri sa...
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
14.11.1973 tarihinde İzmir'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimimi İzmir'...
Editörün Seçtikleri
Göreve geldiği ilk günden itibaren Ramazan aylarına ayrı bir önem veren Gaz...
Motorlu paraşütü ile İzmir’in ve Türkiye’nin birçok yöresinde uçuşlar gerçe...
Türkiye Cumhuriyeti’nin bugünkü bireyleri Mustafa Kemal Atatürk başta olmak...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 24 Mart'tan bu yana "yolcu...
Sinemaya hiç gitmemiş 50 çocuğu sinemaya götüren İyi Parti Gaziemir İlçe Ba...
Uluslararası Çocuk Şenliği’nde sahne alan Mustafa Erdoğan’ın öğrencileri bi...
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ahmet Piriştina Kent Arşivi ve Müzesi, kentin t...
Gaziemir Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği’nin bu yıl 21. gurur yılı kut...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin gözü pek itfaiyecileri, sadece alevlerle sa...
İnsani Gelişme Endeksi, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafı...
Eski adıyla Gaziemir Endüstri Meslek Lisesi yeni adıyla Serhat Sığnak Mesle...
Denizli'nin Buldan ilçesindeki 150 yıllık tarihi bina, Denizli Valiliği, İz...
Sarnıç Adnan Menderes İlkokulu öğrencileri Kütüphaneler Haftası’nda Gaziemi...
Her yıl ihtiyaç sahibi ailelere erzak paketi dağıtarak dayanışmanın güzel b...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Fahrettin Altay ile Halkapınar arasında 19 dur...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Fahrettin Altay ile Halkapınar arasında 19 dur...
Nuriye Akman’ın öğrencileri Dünya Su Günü’nde Gaziemir Meydanı’nda yürüyüş ...
Küresel iklim değişikliği tehditlerine karşı kısa, orta ve uzun vadeli proj...
Yerel Haberci Mart 2018 sayısı yayınlandı. Derginin bu ayki kapağı Gaziemir...
Şef Nusret Taşçı yönetimindeki Seydiköylüler Derneği Türk Halk Müziği Koros...
İlçenin en gözde merkezi Gaziemir Belediyesi tarafından ‘Özel Proje Alanı’ ...
Kurtuluş Savaşı öncesini işleyen dizinin son bölümünde Gaziemir’in eski adı...
TÜBİTAK Türkiye 3. olan Rota Koleji Fen Lisesi öğrencileri ABD’de gerçekleş...
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un yanı sıra Ak Parti Gaziemi...
DEÜ Kariyer ve Yönetim Kurulu Kalite Yönetim Sistemi denetiminde başarıyla ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, işsizliği azaltmak ve rekabet gücüne katkı sağ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu soğuk günlerde barınma olanağı bulunmayan v...
"Victoria’s Secret meleği" dünyaca ünlü manken Maryna Linchuk’un da yer ald...
Büyükşehir Belediyesi'nden YouTube hamlesi...
İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle Türkiye'de ...
Narlıdere Belediyespor ile deplasmanda karşılaşan Gaziemir Gençlik Spor 3’t...
Hükümetin müftülüklere nikah yetkisi vermesinin ardından, Güzelbahçe’de bel...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin tarım kesimine verdiği desteklerin başarılı...
İzmir Körfezi’nde balıkçıların oltasına takılan yaralı Caretta Caretta, Büy...
İzmir Süper Amatör Lig Beyaz Grup’ta ikinci hafta maçlarının ardından oluşn...
Gaziemir Gençlik Spor’un gollerini 16 dk kafayla Koray, 85.dk. Furkan attı....
Hafta sonu oynanan 1.Amatör Küme Gaziemir FK –Gaziemir Gençlerbirliği karşı...
Her geçen gün gelişip büyüyen Gaziemir’de gerek amatör gerekse profesyonel ...
İngiltere’nin desteğiyle 15 Mayıs 1919’da Yunan ordusunun işgal ettiği İzmi...
Allah için Kurban edilenler belli...Ancak birde kurban edilmek diye bir şey...
65 doğumluların çocukluklarını yaşadığı 1970'li yıllarda İzmir Fuarı denild...
Gaziemir Kaymakamı Dönmez, Belediye Başkanı Şenol başta olmak üzere ilçedek...
İşgalci devletlerce parçalanıp yıkılan Osmanlı Devleti’nin küllerinden yeni...
Gaziemir Belediyesi ile İSTÖP işbirliğinde hayata geçirilen ‘Genç Kadınları...
İzmirli ayakkabı imalatçıları, İZFAŞ'ın getirdiği yabancı alım heyetleri sa...
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin