Başkan Şenol ve Beyen ‘Esnaf Duyarlılığı’nı plaketlendirdi !
Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler

Başkan Şenol ve Beyen ‘Esnaf Duyarlılığı’nı plaketlendirdi !

Facebook'ta paylaş
Lokantasında artık yemekleri özenle biriktirerek başıboş evcil hayvanların yaşadığı barınak için biriktiren esnafa Gaziemir Belediye Başkanı ve esnaf odası başkanı plaketle takdir etti.
17/01/2018 , 10:38:40

Konyalı Ahmet Usta Gaziemir Şubesi İşletmecisi Mehmet Ay ve işletme müdürü Necmi Öngören’in başıboş hayvanların beslenmeleri için geliştirdikleri sosyal sorumluluk projesi toplumun birçok tarafından takdir ve destek topladı.

Gaziemir Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ile işbirliği yapan işletme barınakta yaşamını sürdüren hayvanlara verilmek üzere lokantadaki yemek artıklarını biriktirdi. Yemek artıklarını hayvanların yiyebileceği şekilde ayrıştıran işletme çalışanları aynı duyarlılığın müşteriler tarafından paylaşılması amacıyla masalara ‘lütfen yemek tabaklarına kürdan, peçete vb. cisimler bırakmayınız!’ yazılı uyarıcı yazılar koyarak dikkat çekti.

İşletmenin bu sosyal duyarlılığı müşterilerin gözünden kaçmaz iken Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Beyen bu duyarlılığın yaygınlaşması artması adına işletmeyi takdir plaketiyle ödüllendirdi.

Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Olağan Kongresi’ne katılan Başkan Şenol burada yaptığı konuşmada “Arkadaşlarımız gerçekten güzel ve örnek alınacak bir sosyal sorumluluk geliştirmişler. Mehmet Ay kardeşimizi ve beraberinde duyarlılık gösteren tüm çalışanlarımızı ve müşterilerini tebrik ediyorum”dedi.

İşletme sahibine takdir plaketini Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Beyen, İzmir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Zekariya Mutlu ve Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol birlikte takdim etti.  

Varol ZENGİNOBUZ
17/01/2018 , 17:18:50
önemsiyorum...
Mehmet Ay ve işletme müdürü Necmi Öngören gibi duyarlı insanların yaptıklarını çok önemsiyor ve takdir ediyorum. Helal olsun siz ve sizin gibilere. Sevgili başkanım ve esnaf odası güven tazeleyen başkanına düşüncelerinden dolayı tebriklerimi sunuyorum. İyiki varsınız.
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol yaşanan ekonomik krize ve tasarruf kesintilerine rağmen Kurban Bayramı öncesi çalışanların maaşlarını dağıttı.
17/08/2018 , 21:53:23
GAZİEMİR
İzmirliler Kurban Bayramı süresince, Büyükşehir Belediyesi’ne ait toplu ulaşım araçlarıyla "yüzde 50 indirimli", mezarlıklara da "ücretsiz" seyahat edecek. Mordoğan ve Foça seferlerinin aktarmasız yapılabilmesi için iki gemi birden kaldırılacak. 22-26 Ağustos tarihleri arasında uygulanacak deniz programında Yassıcaada seferleriyle Foça-Mordoğan arasında direkt seferler de var.
17/08/2018 , 20:57:46
AKTÜEL
16/08/2018 , 13:22:00
Varol Zenginobuz
16/08/2018 , 10:18:13
ÇEVRE
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Koordinatörlüğü’nde; aralarında üniversiteler, oda, borsa, ajans, birlik ve STK’ların da bulunduğu İzmir’in ekonomik unsurlarını oluşturan kurumlar, hazırladıkları ortak bir bildiri ile döviz kurları üzerinden yapılan algı operasyonlarına tepki gösterirdi. Bildiride Türkiye’nin bir güç ekseni olmasının engellenemeyeceği vurgulanırken; DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Türkiye’nin faiz çetelerine ve FETÖ elebaşını koruyanlara asla izin vermeyeceğini belirtti.
14/08/2018 , 21:53:35
EKONOMİ
Türk Kızılayı İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret etti. Kurban Bayramı öncesi vatandaşlara çağrıda bulunan Baykalmış, Başkan Şenol’dan kampanyaya destek olmasını istedi.
14/08/2018 , 10:31:06
GAZİEMİR
 
Köşe Yazarları
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
14.11.1973 tarihinde İzmir'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimimi İzmir'...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin