Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler

Başkan Şenol ve Beyen ‘Esnaf Duyarlılığı’nı plaketlendirdi !

Facebook'ta paylaş
Lokantasında artık yemekleri özenle biriktirerek başıboş evcil hayvanların yaşadığı barınak için biriktiren esnafa Gaziemir Belediye Başkanı ve esnaf odası başkanı plaketle takdir etti.
17/01/2018 , 10:38:40

Konyalı Ahmet Usta Gaziemir Şubesi İşletmecisi Mehmet Ay ve işletme müdürü Necmi Öngören’in başıboş hayvanların beslenmeleri için geliştirdikleri sosyal sorumluluk projesi toplumun birçok tarafından takdir ve destek topladı.

Gaziemir Belediyesi Veterinerlik İşleri Müdürlüğü ile işbirliği yapan işletme barınakta yaşamını sürdüren hayvanlara verilmek üzere lokantadaki yemek artıklarını biriktirdi. Yemek artıklarını hayvanların yiyebileceği şekilde ayrıştıran işletme çalışanları aynı duyarlılığın müşteriler tarafından paylaşılması amacıyla masalara ‘lütfen yemek tabaklarına kürdan, peçete vb. cisimler bırakmayınız!’ yazılı uyarıcı yazılar koyarak dikkat çekti.

İşletmenin bu sosyal duyarlılığı müşterilerin gözünden kaçmaz iken Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol ve Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Beyen bu duyarlılığın yaygınlaşması artması adına işletmeyi takdir plaketiyle ödüllendirdi.

Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın Olağan Kongresi’ne katılan Başkan Şenol burada yaptığı konuşmada “Arkadaşlarımız gerçekten güzel ve örnek alınacak bir sosyal sorumluluk geliştirmişler. Mehmet Ay kardeşimizi ve beraberinde duyarlılık gösteren tüm çalışanlarımızı ve müşterilerini tebrik ediyorum”dedi.

İşletme sahibine takdir plaketini Gaziemir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Süleyman Beyen, İzmir Esnaf Odaları Birliği Başkanı Zekariya Mutlu ve Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol birlikte takdim etti.  

Varol ZENGİNOBUZ
17/01/2018 , 17:18:50
önemsiyorum...
Mehmet Ay ve işletme müdürü Necmi Öngören gibi duyarlı insanların yaptıklarını çok önemsiyor ve takdir ediyorum. Helal olsun siz ve sizin gibilere. Sevgili başkanım ve esnaf odası güven tazeleyen başkanına düşüncelerinden dolayı tebriklerimi sunuyorum. İyiki varsınız.
CHP’den Gaziemir belediye meclis üyesi adayı olmak isteyen köşe yazarı Varol Zenginobuz aday adaylığı başvurusunu partisine teslim etti.
16/10/2018 , 15:27:59
SİYASET
14 yaşında iken Bulgaristan’ın Jivkov dönemindeki baskılarından sonra Türkiye’ye göç eden İyi Parti Gaziemir İlçe Başkanı Av.Leman Emin “Başkan ile Yerel Gündem” röportajında çarpıcı ifadeler kullandı. Yerel seçime dönük partisinin hedeflerini açıkladı. Bir kadın olarak belediye başkan adayı olmak istediğini dile getirdi.
16/10/2018 , 09:21:38
SİYASET
2019 yerel seçimlerinde aday olmama kararını kamuoyu ile paylaşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçelerde teşekkür turuna çıktı.
16/10/2018 , 09:16:18
SİYASET
Yerel seçim çalışmaları kapsamında taban hareketine devam eden CHP İzmir İl Başkanlığı son toplantısını Buca da gerçekleşti. Buca ve Karabağlar ilçe üyeleriyle bir araya gelen CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, örgüte yerel seçime yönelik mesajlar verdi.
15/10/2018 , 10:37:08
SİYASET
15/10/2018 , 10:34:24
SİYASET
15/10/2018 , 10:31:04
SPOR
 
Köşe Yazarları
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
1984 yılında İzmir Gaziemir’de doğdu. İlkokulu Yahya Kemal Beyatlı İlkokul...
Editörün Seçtikleri
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin