EGE MASTERLER FEDERASYONU ÖDÜL GECESİNDE VEFA ÖRNEĞİ
Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler

EGE MASTERLER FEDERASYONU ÖDÜL GECESİNDE VEFA ÖRNEĞİ

Facebook'ta paylaş
07/12/2017 , 22:03:45

Geçtiğimiz akşam Bayraklı Belediyesi sosyal tesislerindeydik.

Ege Masterler  Federasyonunun  3. Kuruluş yıldönümü ve Dünya Masterler Günü kutlama yemeğinin ev sahipleri  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ile birlikte Ege Masterler Federasyonu Başkanı Recep Çolak’tı.

Gecede Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ ve Ege Masterler Federasyonu Başkanı Recep Çolak’ın yanısıra eski futbolcu-hakem,spor yorumcusu Erman Toroğlu ile birlikte eski milli futbolcu Erhan  Önal,Amatör ve Profesyonel  spor dünyasından,aynı zamanda basın dünyasından pekçok kişi katıldı.

Güzel bir ortamda gerçekleşen gecenin evsahiplerinden biri de Gaziemir Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Muammer Şentürk’tü.

Yerel Haberci olarak ödüle layık görüldüğümüz bu gecede Şentürk’ün ilgi ve alakası bizi ziyadesiyle memnun etti. Kendisine Yerel Haberci olarak bir kez daha teşekkür ederiz.

Bu gecenin en güzel ve en anlamlı olayı ise Türk Futbolunun ve Milli Takımın unutulmaz futbolcularından Erhan Önal adına düzenlenecek Futbol Turnuvasıydı.

Ülkemizde çoğu kez unutulup gözardı edilen bu yüce duygunun unutulmayıp,Erhan Önal’ı hatırlayıp onore etmesi  bizi aldığımız ödül kadar memnun etti.

Gecede bir konuşma yapan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ aynı organizasyonu önümüzdeki senede Bayraklı Belediyesi olarak gerçekleştireceklerini ifade ettiler.

Bir diğer konuşmayı yapan Ege Masterler Federasyonu Başkanı Recep Çolak Amatör Sporun ilerlemesi için ellerinden gelen tüm çaba ve özveriyi göstereceklerini ifade ettiler.  

16/08/2018 , 13:22:00
Varol Zenginobuz
16/08/2018 , 10:18:13
ÇEVRE
Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Koordinatörlüğü’nde; aralarında üniversiteler, oda, borsa, ajans, birlik ve STK’ların da bulunduğu İzmir’in ekonomik unsurlarını oluşturan kurumlar, hazırladıkları ortak bir bildiri ile döviz kurları üzerinden yapılan algı operasyonlarına tepki gösterirdi. Bildiride Türkiye’nin bir güç ekseni olmasının engellenemeyeceği vurgulanırken; DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, Türkiye’nin faiz çetelerine ve FETÖ elebaşını koruyanlara asla izin vermeyeceğini belirtti.
14/08/2018 , 21:53:35
EKONOMİ
Türk Kızılayı İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’u makamında ziyaret etti. Kurban Bayramı öncesi vatandaşlara çağrıda bulunan Baykalmış, Başkan Şenol’dan kampanyaya destek olmasını istedi.
14/08/2018 , 10:31:06
GAZİEMİR
Sinek tuzağa takıldı, 82 bin zeytin ağacı kurtuldu
13/08/2018 , 11:20:44
EKONOMİ
12/08/2018 , 12:34:55
SPOR
 
Köşe Yazarları
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
14.11.1973 tarihinde İzmir'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimimi İzmir'...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin