Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SİYASET

Ak Parti İlçe’den muhtarlara ziyaret

Facebook'ta paylaş
Muhtarlar Günü nedeniyle Gaziemir’de muhtarları ziyaret eden Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Uzun “Muhtarlar başımızın tacı”dedi.
19/10/2017 , 18:01:40

Bir yandan yaşanan sorunları yerinde görebilmek ve diğer yandan Gaziemir’in 16 mahallesinde görev yapan muhtarları ziyaret edeceklerini söyleyen Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Uzun “Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemi hep beraber görüyoruz. Biz de ilçemizde muhtarlarımız hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz Muhtarlarda bizim başımızın tacıdır. Muhtarlarımızın ve bölgede görüştüğümüz vatandaşlarımızın taleplerini not alıyoruz. Bunları Merkezi İdarenin ve Belediyenin konuları olarak tasnifini yapıyor. İlgili makamlarla temasa geçiyoruz. Tek gayemiz Gaziemir'i daha yaşanır bir ilçe haline getirmektir. Hedefimiz Gaziemir yerel yönetiminde iktidar olmak’’ dedi.

Uzun, yaptıkları ziyaretlerde muhtarlar ve vatandaşların yolların darlığı, otopark problemi, sokak köpeklerinin barınaklarda toplanmayışı, kıyı mahallerinde imar planlarının olmayışı, yeşil alanın ve spor merkezlerinin azlığı, çarpık kentleşme ve işsizlik gibi konularda yaşanılan sıkıntıları ifade ettiklerini söyledi.

 

 

Muharrem ayı nedeniyle Gaziemir Belediyesi ilçe halkına aşure dağıttı. Başkan Şenol “Muharrem Ayı’nın temel felsefesi olan paylaşma, hoşgörü ve barış ruhunun tüm dünyaya hakim olmasını diliyorum” dedi.
24/09/2018 , 10:46:02
GAZİEMİR
CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’nın Gaziemir ziyaretinde konuşan Başkan Şenol “Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak amacıyla öğrencilerimizin ve okullarımızın her türlü ihtiyaçlarına destek oluyoruz. Eğitime yapılan yatırım, geleceğe yapılan yatırımdır” dedi
24/09/2018 , 09:57:02
EĞİTİM
23/09/2018 , 13:44:43
Günnur Berber
İzmirliler, “Otomobilsiz Kent Günü” çerçevesinde motorlu taşıt trafiğine kapatılan ikinci Kordon’da keyifli bir gün yaşadı. Yayalar ve bisikletlilerin özgürce hareket ettiği caddede korna yerine müzik ve çocuk sesleri yükseldi.
23/09/2018 , 12:32:51
ÇEVRE
Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde düzenlenen İzmir Körfez Festivali’nin ikinci gününde kano, kürek, dragon ve yelken yarışlarında dereceye girenlere ödülleri verildi.
23/09/2018 , 12:24:04
SPOR
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’un kıydığı nikahla dünya evine giren Suzan Kartal ve Orhan Yavuz’un mutluluğu görülmeye değerdi.
22/09/2018 , 23:45:58
YH KULÜP MAGAZİN
 
Köşe Yazarları
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
1984 yılında İzmir Gaziemir’de doğdu. İlkokulu Yahya Kemal Beyatlı İlkokul...
Editörün Seçtikleri
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin