Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SPOR

Karşıyaka’nın Gaziemirli bayan futbolcusu

Facebook'ta paylaş
Adı Eylem Güneş, Karşıyaka Bayan Futbol Takımı’na alt yapıdan girdi. Sezon hazırlıklarını takımla sürdüren Eylem bununla da yetinmiyor ve bireysel çalışmasını Gaziemir sahasında yapıyor…
12/09/2017 , 19:41:19

 

Karşıyaka İzmir’in birçok yönüyle öncü kentlerinden biri… Bu yönünü gösteren çok sayıda örnekleri var!

Sportif alanda bir örneği de ilçenin sahip olduğu Bayan Futbol Takımı…

Karşıyaka Besem Bayan Futbol Takımı alanında rakipleriyle mücadele ederken İzmirli genç kızlara da güzel bir örnek oluşturuyor.

Gaziemir’de birçok spor kulübü olmasına karşın bayanlardan oluşan bir kulüp örneği henüz bulunuyor. Son yıllarda yatırımları, sosyal yaşamdaki hareketliği ve sportif alanda gençlere sağlanan imkânlarla göze çarpan Gaziemir Bayanlardan oluşan spor kulübü eksikliğini umarız gelecek zaman diliminde giderecektir…

Gaziemir’de bayanlar futbol takımı yok diye bayan futbolcuda mı yok? Elbette var. İşte bunlardan biri de çıtı-pıtı genç kızmız Eylem Güneş.

Uzun yıllardır futbola gönül veren ve topun peşinden koşturan Eylem Güneş alt yapısında ter attığı Karşıyaka Besem Spor’un A takımına girmeyi başardı. Ekim ayında başlayacak ligde mücadele edecek olan Karşıyaka Besem çalışmalarını sürdürüyor. Eylem Güneş’te hem takımıyla antrenmanlara çıkarken uygun zamanlarında da soluğu gece demeden gündüz demeden Gaziemir Şehir Stadı’nda alıyor.

Gaziemir Gençlik Spor ile Gaziemir FK arasında yapılan hazırlık karşılaşmasını da izleyen bayan futbolcu adeta kendini sahaya atmak için zor tutuyordu!

Eylem Güneş topla çalışmaları sırasında da arkadaşlarından da yararlanıyor…     

Ak Parti Gaziemir İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz geçtiğimiz belediye meclisi toplantısında kabul edilen 2019 Bütçesi için bir dizi eleştiri getirdi.
20/10/2018 , 19:20:46
SİYASET
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol 2019’da gerçekleşecek seçimler için bir kez daha Gaziemir Belediye Başkanlığı aday adaylığını ilan etti. Başkan Şenol, Cumhuriyet Halk Partisi Gaziemir İlçe Başkanlığı’na başvuru dosyasını teslim etmeye ailesiyle birlikte gitti. Başkan Şenol; “Gaziemir bizim, Gaziemir hepimizin’ dedi.
20/10/2018 , 10:01:17
SİYASET
Gaziemir Belediyesi, Türkiye Cimnastik Federasyonu ve Şavkar Cimnastik Spor Kulübü birlikteliğiyle 25-28 Ekim tarihlerinde 5. Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnastik Cumhuriyet Turnuvası yapılacak. Ülkemizin ilk uluslararası ritmik cimnastik turnuvası olan organizasyona 8 ülkeden 19 takım 190 sporcu katılacak
20/10/2018 , 00:40:36
SPOR
CHP Gaziemir İlçe Binası 19 Ekim 2018 günü olağanüstü günlerinden birini daha yaşayacak. Son dakikaya kalan aday adaylığı dosyası teslimi ilçe binası sabah saatlerinden itibaren yoğun ilgisiyle karşılaşacak.
18/10/2018 , 23:57:22
SİYASET
Aralarında Gazimir İlçe Başkanı Av.Leman Emin’inde bulunduğu 17 ilçe başkanı genel merkezin İzmir İl Başkanı olarak Hüsmen Kırkpınar’ı atanmasına istifa ederek tepki gösterdi.
18/10/2018 , 17:32:25
SİYASET
Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “ESBAŞ’ta Ne Yediğimizi Biliyoruz” Etkinliğinde, ESBAŞ’ın çözüm ortakları olan tedarikçi firmalar ile Ege Serbest Bölgesi Kullanıcıları ESBAŞ Teknoloji Merkezinde düzenlenen etkinlikte bir araya geldi.
18/10/2018 , 17:00:28
SAĞLIK
 
Köşe Yazarları
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
1984 yılında İzmir Gaziemir’de doğdu. İlkokulu Yahya Kemal Beyatlı İlkokul...
Editörün Seçtikleri
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin