Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SPOR

Karşıyaka’nın Gaziemirli bayan futbolcusu

Facebook'ta paylaş
Adı Eylem Güneş, Karşıyaka Bayan Futbol Takımı’na alt yapıdan girdi. Sezon hazırlıklarını takımla sürdüren Eylem bununla da yetinmiyor ve bireysel çalışmasını Gaziemir sahasında yapıyor…
12/09/2017 , 19:41:19

 

Karşıyaka İzmir’in birçok yönüyle öncü kentlerinden biri… Bu yönünü gösteren çok sayıda örnekleri var!

Sportif alanda bir örneği de ilçenin sahip olduğu Bayan Futbol Takımı…

Karşıyaka Besem Bayan Futbol Takımı alanında rakipleriyle mücadele ederken İzmirli genç kızlara da güzel bir örnek oluşturuyor.

Gaziemir’de birçok spor kulübü olmasına karşın bayanlardan oluşan bir kulüp örneği henüz bulunuyor. Son yıllarda yatırımları, sosyal yaşamdaki hareketliği ve sportif alanda gençlere sağlanan imkânlarla göze çarpan Gaziemir Bayanlardan oluşan spor kulübü eksikliğini umarız gelecek zaman diliminde giderecektir…

Gaziemir’de bayanlar futbol takımı yok diye bayan futbolcuda mı yok? Elbette var. İşte bunlardan biri de çıtı-pıtı genç kızmız Eylem Güneş.

Uzun yıllardır futbola gönül veren ve topun peşinden koşturan Eylem Güneş alt yapısında ter attığı Karşıyaka Besem Spor’un A takımına girmeyi başardı. Ekim ayında başlayacak ligde mücadele edecek olan Karşıyaka Besem çalışmalarını sürdürüyor. Eylem Güneş’te hem takımıyla antrenmanlara çıkarken uygun zamanlarında da soluğu gece demeden gündüz demeden Gaziemir Şehir Stadı’nda alıyor.

Gaziemir Gençlik Spor ile Gaziemir FK arasında yapılan hazırlık karşılaşmasını da izleyen bayan futbolcu adeta kendini sahaya atmak için zor tutuyordu!

Eylem Güneş topla çalışmaları sırasında da arkadaşlarından da yararlanıyor…     

Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak-Buca-Bornova bağlantısını sağlayacak İzmir'in en uzun tüneli, viyadük ve karayolu geçitlerinden oluşan 7 kilometrelik güzergahın yapım çalışmalarını denetledi. 43 iş makinesinin 7x24 çalıştığı tünelin derinliği 70 metreye kadar inecek. 183 milyon liraya mal olacak bu "ekspres" yol, kent ulaşımı için yeni bir nefes olacak.
18/07/2018 , 12:42:41
AKTÜEL
İzmir Büyükşehir Belediyesi, kentin tarihi çarşısı Kemeraltı’nın yeniden canlandırılması için hazırladığı yayalaştırma projesini hayata geçirdi. Taşıtların çarşıya sadece günün belirli saatlerinde girebildiği yeni uygulama, hem vatandaşı hem de esnafı mutlu etti. Kemeraltı Esnaf Derneği Başkanı Ümit Kaya, "Alışverişe gelenler artık rahat edecek ve daha güvenli dolaşabilecekler" dedi.
17/07/2018 , 11:58:39
AKTÜEL
Oğulları Tuna’yı sünnet ettiren genç aile düğün törenlerini Kaynaklar Birlik Otel’de gerçekleştirdi. Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol’da Çalışkan ve Özer ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.
16/07/2018 , 21:30:55
YH KULÜP MAGAZİN
15 Temmuz Hain Darbe Girişimi’nin Başarısızlığa Uğratılması’nın ikinci yıl dönümünde Ak Parti Parti Gaziemir İlçe’de bir basın açıklaması yaptı, şehitlerin hayrına lokma dağıttı.
16/07/2018 , 12:07:08
SİYASET
Gaziemir Gençlik Spor’da yeni yönetim göreve hızlı başladı. Yeni sezon için teknik sorumlu olarak Yasin Balcı’yla anlaşıldı. Yasin Hoca’nın yardımcılığına ise Onur Tevfik Yapıcı getirildi.
14/07/2018 , 15:08:15
SPOR
Uluslararası Projelerde ilklere imza atan Gaziemir Belediyesi, AISEC işbirliğiyle hayata geçirdiği 'Adım At' projesi ile 15 ülkeden, 57 katılımcı ile İngilizce genişletme programı başlattı. 5 hafta süren program boyunca yaklaşık 150 Gaziemir Sosyal Etkinlik Merkezi (GAZİSEM) öğrencisi İngilizce dil eğitim alacak.
14/07/2018 , 12:53:16
EĞİTİM
 
Köşe Yazarları
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1961 Yılında İzmir'de (Seydiköy) doğdu.İlköğrenimini Yahya Kemal Beyatlı ve...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin