Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
ASTROLOJİ

İKİZLER

Facebook'ta paylaş
17/08/2017 , 12:56:27

SEVGİLİ İKİZLER burçları, 2017 yılında arkanıza alacağınız rüzgârla aşkı hissedecek, yaşayacak, yaşadığınız veya yaşayacağınız aşkların sizi geliştirdiğini göreceksiniz. Birkaç yıldır ilişkilerinizde yaşadığınız sıkıntılarla ve mesafelerle nasıl baş etmeniz gerektiğini öğrenmiş bulunuyorsunuz. Hayat sizi yine bu konularda test edebilir ama siz geçen sene olduğu gibi sadece ailenizi ve sevdiklerinizi düşünmeyeceksiniz.

Bu yıl ayrıca kendi isteklerinizi ve yapabileceklerinizi de önemseyeceksiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda çok güzel şanslar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız bu alandaki çalışmalarınızı başlatabilirsiniz.

11-20 Haziran arasında doğduysanız, karşıt açıda bulunan Satürn otorite ve erkek figürleriyle, patronlarınızla çeşitli sıkıntıları ve anlaşmazlıkları karşınıza getirebilir. Bir yandan da sizden daha olgun ve tecrübeli insanlarla iş yapmaya başlayabilirsiniz.


İŞ/PARA/KARİYER
12 OcAK’TA oluşan dolunay maddi konularda hassaslıklara neden olabilir. Para dengenizi iyi kurmalısınız. 11 Şubat’taki parçalı Ay tutulması iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, ulaşım, eğitim alanlarınızda beklenmedik konu ve olayları hızlandırabilir. 18 Şubat itibarıyla artık tam anlamıyla kariyerinize odaklanacağınız bir dönem başlayacak.

26 Şubat’ta oluşan Güneş tutulmasından alacağınız etkiyle kariyer ve iş konularınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Bu tutulmada iş ve kariyer hayatınızda beklenmedik hareketlenmelere açıksınız.

HAZİRAN SİZİN AYINIZ
Nisan başı itibarıyla Venüs kariyer evinize kayarak gerilemeye devam ediyor. Beraber iş yaptığınız insanlarla veya patronlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntılara açık olabilirsiniz. 11 Mayıs’ta iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda bir dolunay meydana gelecek. İş hayatınızda, beraber çalıştığınız insanların çalışma koşullarında hassaslıklara karşı hazırlıklı olun.

25 Mayıs’taki yeniayla birlikte geri planda durduğunuz günlerin acısını çıkaracaksınız. Kafanızdaki plan ve projeleri uygulamanın tam zamanı! Haziran ayı sizin ayınız olacak. 7 Haziran’a kadar işler ağır aksak gitse bile, bu tarihten sonra işlerinizin hızına kendiniz bile inanamayabilirsiniz. 21 Haziran’dan sonra maddi konuların üzerine eğilebilirsiniz. 10 Temmuz’da maddi konularda beklediğiniz yerlerden alamadığınız paralar bazı iş koşullarınızı gerebilir.

TEKLİFLERE AÇIK OLUN
5 Eylül’deki dolunay, kariyerinizdeki sonuçları karşınıza getiriyor. Yanıltıcı etkileri pas geçmeyin. 10 Ekim’de Jüpiter’in iş ve hizmet alanlarınıza geçmesiyle birlikte iş hayatınızda şanslara kucak açabilirsiniz. İş değişimleri, yeni projeler, yeni adımlar sizi heyecanlandıracak. 18-26 Ekim’de çok etkili, istediğiniz bir iş karşınıza gelebilir ve bir proje sizi fazlasıyla heyecanlandırabilir. Tekliflere açık olun ve hayata güvenin.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER
Aşkta ve ilişkilerde 11-14 Şubat tarihlerinde destekleniyorsunuz. Seyahatler aşk hayatınızı olumlu etkileyebilir. 4 Mart’ta aşk ve çocuk evinizin yöneticisi venüs geriliyor. 15 nisan’a kadar aşk hayatınızda dikkatli olmalısınız. Yarım kalmış aşklar gündeminize yerleşebilir. Aşk hayatınızda 12-19 Mayıs olumlu tarihler. varsa çocuğunuzla olan paylaşımlarınız artacak.

1-3 Haziran, aşk hayatınızda beş yıldızlı günlerden. Sevdiğiniz insanla hayatı paylaşmaktan çok mutlu olabilir, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. 9 Haziran’da devreye giren dolunayla birlikte özel hayatınızda çok önemli kararlar söz konusu olabilir. 6-14-18 temmuz tarihlerinde kendinizi ilişkilerinizde göstereceksiniz.

İLETİŞİMİNİZİ NET TUTUN
Aile ve ev hayatınızda yanıltıcı ve aldatıcı etkilere 5 Eylül’deki dolunay zamanında ve 14-20-2430 Eylül’de dikkat etmelisiniz. Aile hayatınızda çözülmeler, dağılmalar ve sıkıntılar ortaya çıkabilir. 22 Ekim’den sonra enerjinizi ilişkilerinize, aşkınıza ve varsa çocuğunuza akıtmaya başlayacaksınız. 3 Aralık’ta Merkür ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Sevdiğiniz insanla iletişiminizi bu dönemde net tutmalısınız.

SAĞLIK
10 Mart ve sonrasında bağışıklık sisteminize dikkat etmelisiniz. Boğaz ve lenf bölgeniz sıkıntılı çalışabilir. Kötü alışkanlıklarınızı bırakmak için 26 Nisan’daki yeniaydan faydalanabilirsiniz. 11Mayıs’taki dolunayla beraber sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Alerjilere ve enfeksiyonel rahatsızlıklara karşı dikkatli olun. Bağışıklık sisteminizi zorlamayın. 10 Ekim’de Jüpiter’in sağlık alanlarınıza geçmesiyle, 1 yıl boyunca sağlığınız size büyük problemler çıkarmayacak.

EĞİTİM
28 OCAK’TAKİ yeniay eğitim işlerinizi hızlandırabilir. Dersleriniz, kurslarınız veya eğitim sorumluluklarınızla ilgili konulardaki önemli başlangıçlarınızı bu tarihte ve sonrasında devreye sokmalısınız. 7 Şubat’tan sonra her türlü eğitim ve bilgi almaya yönelik aktivite için uygun zamanlara giriş yapacaksınız. Ağustos başında eğitiminizi ve yapmak istediklerinizi gözden geçireceğiniz bir dönem başlıyor.

21 Ağustos’taki Güneş tutulmasıyla beraber eğitim hayatınızda alacağınız kararlar ve atacağınız adımlar çok önemli olacak. 31 Ağustos’a kadar girişimlerinizi tamamlayın zira Merkür bu alanlarınızda gerileyerek size sıkıntı çıkarabilir. 31 Ağustos-5 Eylül arasında çok önemli kararlar almayın, başlangıçlar yapmayın.

Merhum Gaziemirli işadamlarından Fikret Kar’ın oğlu Ferhat Kar ve eşi Begüm’ün oğulları Fikret ve Kuzey yapılan sünnet düğünüyle birlikte erkekliğe ilk adımlarını attı.
21/08/2017 , 20:29:30
LIFE
Esma – Ali Demir’İn biricik kızları Merve, Öznur – Refik Kaplan’ın oğlu Olcay ile evlendi.
21/08/2017 , 20:32:07
LIFE
21/08/2017 , 18:39:07
SİYASET
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücadele edecekleri Süper Amatör’den başarıyla çıkarak Bölgesel Lig’deki yerini yeniden almayı hedefliyor.
20/08/2017 , 14:23:55
SPOR
İzmir Fuarı’nda kurulan Gaziemir Belediyesi standı katılımcıların ilgisini üzerine çekiyor. Akıllı Hizmet Binası’nın maketinin de sergilendiği stantta belediyelerin faaliyetleri aktivetelerle anlatılıyor.
20/08/2017 , 12:04:01
AKTÜEL
Ticaret, eğlence, kültür ve sanatın buluştuğu 86. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın ilk çim konserinde, Türk pop müziğinin efsane sesi Nilüfer sahne aldı.
20/08/2017 , 13:44:55
AKTÜEL
 
Köşe Yazarları
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin