Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
ASTROLOJİ

YENGEÇ

Facebook'ta paylaş
17/08/2017 , 12:58:59

SEVGİLİ YENGEÇLER, 2017’de hayalini kurduğunuz ve sahip olmayı çok istediğiniz bir gayrimenkul devreye girebilir. Emlak alım satım işlerinizden kazancınız yüksek olabilir.Ailenizi ve yuvanızı genişletmek ve geliştirmek isteyeceksiniz. İş ve hizmet alanlarınızda ne yapılması gerektiğini artık biliyorsunuz.

Geçtiğimiz senelerde üzerinize gelen konular, ertelediğiniz problemler ve günlük akışınızdaki düzensizlikler 2017’de iyimserlik rüzgârıyla daha kolay atlatılabilir. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini anlayacaksınız. Bu dönemde kendi üzerinizdeki disiplini iyi bir şekilde sağlamalı ve hayatınızı, günlük akışınızı bir düzene oturtmalısınız. O zaman hem özel hayatınızı hem de iş konularınızı dengeleyebilirsiniz.

İŞ/PARA/KARİYER
11 Şubat’taki Ay tutulması maddi konularda hızlı ve beklenmedik gelişmeleri karşınıza getirebilir. Uzun zamandır uğraştığınız bir ev veya miras meselesi sonuca kavuşabilir ve elinize para geçebilir. 28 Ocak’taki yeniayla birlikte finansal konuları planlamak adına uygun bir dönem başlayacak. Projelerinize destek bulacaksınız.

KARARLARINIZI UYGULAYIN
4 Mart’ta ve sonrasında patronlarınızla olan ilişkilerinizde sıkıntılar baş gösterebilir. 12 Mart’ta oluşan dolunay, başlattığınız işlerin karşılığını almak açısından iyi olabilir. 28 Nisan’da sürpriz bir parasal teklif karşınıza gelebilir.

24 Haziran’daki yeniay sizin zamanınız. Girişilecek projeleri ve kararlarınızı uygulayabilirsiniz. Emlak alım satım işlerinizi 14 Temmuz gibi halledin. 7 Ağustos’taki parçalı Ay tutulması, ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. 21 Ağustos’taki tam Güneş tutulmasıyla güzel gelişmeler yaşanabilir. 14 Kasım’da seyahatlerinizde dikkatli olun. 6-13-15-16 Aralık da işiniz açısından olumlu tarihler olacak.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER
OcAK ayına özel hayatınızın detaylarıyla giriş yapacaksınız sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar. 10 Ocak’ta eşinizle veya eşinizin ailesiyle dış ortamlarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.20-23 Ocak’ta gelecek planlarınız devreye girebilir. 11 Nisan’daki dolunay, dikkatinizi aile hayatınıza yöneltmenizi sağlayabilir.

Sizin ve eşinizin ailesi arasındaki meseleler bu dönemde artabilir. 11 Mayıs’ta aşk önem kazanıyor. Arkadaşlarınızın çöpçatanlıklarıyla karşılaşabilir, gireceğiniz çevrelerde aşkın karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

AŞKTAN YANA ŞANSLI BİR YIL
9 Haziran’dan sonra ev, aile ve yuva alanlarınızda oldukça şanslı ve fırsatlı bir döneme giriyorsunuz. 10-12-13 Ağustos, ev alım, satım, yer değiştirme, ailevi konulardaki parasal gelişmeler anlamında oldukça şanslı günler. Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla 2-3-10 Ekim tarihlerinde kısa vadeli planlarınız devrede olacak.

10 Ekim’de Jüpiter aşk evinize geçecek. Bu tarihten sonra bir sonraki yılın ekim ayına kadar aşk hayatınızda ve çocuğunuzla ilgili konularda önemli şanslarla karşılaşacaksınız. Yalnızsanız 18- 26 Ekim’de biriyle tanışabilir, bir ilişkiye adım atabilir veya var olan ilişkinizde kendinizi gerçekten mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. 9 Aralık’ta eğlenceli bir dönem başlıyor. Keyfe, aşka ve varsa çocuğunuza daha fazla enerji harcayacaksınız. Bir yandan da aralık ayındaki iş yoğunluklarınız sizi tüketebilir.

SAĞLIK
YIL boyunca stresten uzak durmalı, ufak tefek adımlarla beslenmenizde yeni bir sayfa açmalısınız. 21 Nisan’dan sonra sağlığınızı çok fazla zorlamamalısınız. Bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmalı, vitaminlerinizi ihmal etmemelisiniz.

Akciğerlerinize ve solunum yollarınıza dikkat edin. Alerjiler artabilir. 4 Haziran’dan sonra sağlığınızda gözle görülür düzelmeler yaşanabilir. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir dönem başlayacak. 3 Aralık’ta sağlık evinizde gerileyen Merkür eski sıkıntıları ve problemleri karşınıza getirebilir.

EĞİTİM
26 Şubat’ta, Balık burcunda bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada, eğitimle ilgili faaliyetleriniz hızlanabilir. 7-9 Mart’ta sınavlarınızda veya kurslarınızda kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. 10 Eylül’den sonra eğitime ve öğrenmeye ilginiz artıyor. Eski sorunları geride bırakmaya heveslisiniz. Eğitim alanlarınızdaki yeni dönem ve kararlar 20 Eylül’de başlayacak.

Merhum Gaziemirli işadamlarından Fikret Kar’ın oğlu Ferhat Kar ve eşi Begüm’ün oğulları Fikret ve Kuzey yapılan sünnet düğünüyle birlikte erkekliğe ilk adımlarını attı.
21/08/2017 , 20:29:30
LIFE
Esma – Ali Demir’İn biricik kızları Merve, Öznur – Refik Kaplan’ın oğlu Olcay ile evlendi.
21/08/2017 , 20:32:07
LIFE
21/08/2017 , 18:39:07
SİYASET
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücadele edecekleri Süper Amatör’den başarıyla çıkarak Bölgesel Lig’deki yerini yeniden almayı hedefliyor.
20/08/2017 , 14:23:55
SPOR
İzmir Fuarı’nda kurulan Gaziemir Belediyesi standı katılımcıların ilgisini üzerine çekiyor. Akıllı Hizmet Binası’nın maketinin de sergilendiği stantta belediyelerin faaliyetleri aktivetelerle anlatılıyor.
20/08/2017 , 12:04:01
AKTÜEL
Ticaret, eğlence, kültür ve sanatın buluştuğu 86. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın ilk çim konserinde, Türk pop müziğinin efsane sesi Nilüfer sahne aldı.
20/08/2017 , 13:44:55
AKTÜEL
 
Köşe Yazarları
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin