Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
ASTROLOJİ

BAŞAK

Facebook'ta paylaş
17/08/2017 , 13:00:20

2017 yılında parasal konularda şansı yakalayabilirsiniz sevgili Başak ve yükselen Başaklar. Ticari bir işiniz varsa bu sene bolluk ve bereketi fazlasıyla tadacaksınız. Geçtiğimiz sene başlattığınız işlerin karşılığını parasal yönden alabileceğiniz bir yıl olacak.

Bir ev almak veya mal mülk sahibi olmak, para harcamak bu yıl size her zamankinden daha cazip görünebilir. Ekim ayından sonra daha çeşitli iş kolları ve iş fırsatları gündeminizde olacak. 2017 yılında da ailenizle ilgili sorumluluklar altındasınız. Yuvanızı kurmak ve aile sorumluluğunu üstlenmek öne çıkabilir. Ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz ya da bu sene kendi sağlığınıza, evliliğinize ve ilişkilerinize yönelebilirsiniz.

İŞ/PARA/KARİYER
28 Ocak’taki yeniayla beraber iş hayatınızdaki önemli kararları devreye sokabilirsiniz. Bu dönemde başlayacağınız projeler uzun soluklu olacak. 10-12 Şubat’ta elinize para geçebilir. 4 Mart’ta Venüs’ün ortak parasal alanınızda gerilemesi para girdi çıktılarınızı etkileyebilir. Maddi konularda 18-24-26 ve 29 Mart’ta yüzünüz gülebilir.

ÖNEMLİ BAŞLANGIÇLAR
11 Mayıs’taki dolunay, iletişimsel konularda hızlı gelişmeleri karşınıza getirebilir. 25 Mayıs’ta oluşan yeniayla birlikte kariyerinizde önemli başlangıçlar olabilir. 13 Haziran’da büyük bir iş görüşmesi yapacaksınız. Tüm çabalarınızın karşılığını bu tarih ve civarında alabilirsiniz.

7 Ağustos’taki parçalı Ay tutulmasıyla beraber iş koşullarınızla ilgili konularda zorlanabilirsiniz. 21 Ağustos’taki Güneş tutulması kontrolünüz dışında gelişecek olaylarla dolu olabilir. Riskli girişimler, istenmeyen birtakım olayları karşınıza getirebilir.

FIRSATLAR DOĞACAK
22 Eylül itibarıyla para anlamında kendinizi güvende hissetmek isteyeceksiniz. 10 Ekim’de Jüpiter satış, reklam, pazarlama, yayıncılık, bilgisayar gibi işlerinizde size fırsatlar sunmaya başlıyor. 1 yıl boyunca bu alanlarda güzel gelişmeler olacak. Kasım ayında ticari becerileriniz yüksek. Kazançlarınız konusunda 4 Kasım’a dikkat edin. 3 Aralık’ta kariyerinizde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kariyerinizdeki gelişmeleri bu dolunayda çok iyi takip edin.

AŞK/EVLİLİK/İLİŞKİLER

3 ocak itibarıyla sevdiğiniz insanla duygusal bağlarınızı güçlendireceksiniz. 12 ocak’tan sonra aşk hayatınıza odaklanacaksınız. sevme ve sevilme ihtiyacınız artacak. 26 Şubat’taki Güneş tutulması, ikili ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. ortaklaşa işlerde, özel ilişkilerinizde hızlı ve sürpriz gelişmeler ön plana çıkacak.

ÇEKİCİLİĞİNİZ YüKSEK OLACAK
Nisan başında Venüs’ün ikili ilişkiler alanınıza kaymasıyla beraber 15 nisan’a kadar ilişkilerinizde sıkıntılara hazırlıklı olun. Tamamlanmamış aşklar karşınıza gelebilir. Temmuz başında çevrenizden alacağınız etkilerle sosyal ortamlarınızı ve özel ilişkilerinizi dengelemeye çalışacaksınız.

7 Temmuz’da aşk toplum içinde önemli bir iş sorumluluğunda karşınıza çıkabilir. 5 Eylül’deki dolunay evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda duygusal konuları karşınıza getirebilir. Bu tarihte düzelen Merkür’le iletişiminizi doğru kullanarak sorunlarınızı atlatabilirsiniz. Evlilik, ilişki adımı, nişan, sözlenme gibi konularda kararlar devrede olacak.

5 Ekim’de çekiciliğiniz yüksek olacak. dış ortamlarda insanları etkilemeyi başaracak, flörtöz olacaksınız. 18 Kasım’daki yeniayda eviniz ve ailenizle ilgili her tür başlangıcı yapabilir, yerleşimle ilgili konularda harekete geçebilirsiniz. Aralık ayında ilginizi daha çok yuvanıza ve ailevi konulara yönelteceksiniz. Bu alandaki önemli sorumluluklar son görev olarak 6 Aralık’ta karşınıza gelebilir.

EĞİTİM
10 Nisan’dan sonra Merkür, eğitim alanlarınızda geriliyor. Eğitim hayatınızda kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilir, geçmişte yaşadığınız sorunların karşınıza dikildiğini görebilirsiniz. 16 Mayıs sonrasında yeni eğitim programlarının peşine düşebilirsiniz. 10 Ekim’de Jüpiter’in eğitim ve öğrenim alanlarınıza geçmesiyle öğrenmekten, okumaktan keyif alacaksınız. Özellikle ilk ve orta öğrenimde şans sizden yana.

SAĞLIK
7 Şubat ve sonrasında sağlığınızı gözden geçirmek, kontrollerinizi yaptırmak için uygun bir döneme gireceksiniz. 11 Şubat’taki Ay tutulması sağlığınızı etkiliyor. Bu tutulmayla beraber görünmeyen, uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlık konuları karşınıza gelebilir. 20 Temmuz’dan sonra enerjinizde düşüş görülebilir. Bağışıklık sisteminize dikkat edin.

Vitamin takviyeleri işinize yarayabilir. 5 Eylül’de Mars’ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber sağlığınızda rahatlamalar görülebilir. Enerjiniz de yerine gelecek. Kendinizi son derece güçlü ve dinamik hissedeceksiniz. Yalnız sakarlıklara karşı çok dikkatli olmalısınız zira bu dönemde hızlı hareket eden yapınızla sakarlıkları hayatınıza çekebilirsiniz.

Merhum Gaziemirli işadamlarından Fikret Kar’ın oğlu Ferhat Kar ve eşi Begüm’ün oğulları Fikret ve Kuzey yapılan sünnet düğünüyle birlikte erkekliğe ilk adımlarını attı.
21/08/2017 , 20:29:30
LIFE
Esma – Ali Demir’İn biricik kızları Merve, Öznur – Refik Kaplan’ın oğlu Olcay ile evlendi.
21/08/2017 , 20:32:07
LIFE
21/08/2017 , 18:39:07
SİYASET
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücadele edecekleri Süper Amatör’den başarıyla çıkarak Bölgesel Lig’deki yerini yeniden almayı hedefliyor.
20/08/2017 , 14:23:55
SPOR
İzmir Fuarı’nda kurulan Gaziemir Belediyesi standı katılımcıların ilgisini üzerine çekiyor. Akıllı Hizmet Binası’nın maketinin de sergilendiği stantta belediyelerin faaliyetleri aktivetelerle anlatılıyor.
20/08/2017 , 12:04:01
AKTÜEL
Ticaret, eğlence, kültür ve sanatın buluştuğu 86. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın ilk çim konserinde, Türk pop müziğinin efsane sesi Nilüfer sahne aldı.
20/08/2017 , 13:44:55
AKTÜEL
 
Köşe Yazarları
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
Editörün Seçtikleri
Gaziemir’in İzmir Futbolu’nda güçlü temsilcisi Yeşil Beyazlar yeniden mücad...
Rusya Federasyonu'nun Enerji Bakanı Aleksandr Novak, yoğun program arasında...
Gaziemir Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu, Türkiye Halk Oyunları Federasy...
İzmir Süper Amatör Lig’de kuralar çekildi. Gaziemir Gençlik Spor’unda yer a...
Şimdilerde ülkemizdeki yüz binlerce evde şişe domatesi ve salça yapımı tela...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin