Gaziemir için tarihi karar!
Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
// echo $giris_bas;
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
GAZİEMİR

Gaziemir için tarihi karar!

Facebook'ta paylaş
13/02/2021 , 13:30:24

Gaziemir Yüzüncü Yıl Sanat Merkezi ve Gençlik Merkezi için ilk adım atıldı

Gaziemir’e Yüzüncü Yıl Sanat Merkezi ve Gençlik Merkezi yapılması kararının alındığı İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında konuşan Belediye Başkanı Halil Arda, “Bugün tarihi bir karara imza attık. Bu karara olumlu oy verenleri de olumsuz oy verenleri de tarih yazacak. Tunç Başkanım başta olmak üzere oy veren meclis üyelerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediyesinin Şubat Ayı Meclis Toplantısının Üçüncü Oturumunda Gaziemir ile ilgili önemli kararlara imza atıldı. Mecliste yapılan oylama ile İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Gaziemir Belediyesi iş birliğinde ilçeye 100. Yıl Sanat Merkezi ve Gaziemir Gençlik Merkezinin yapılması kararı, Ak Parti ve MHP gruplarının ret oylarına karşılık, CHP ve İYİ Parti gruplarının kabul oylarıyla oy çokluğuyla alındı.

Gündem maddesine göre mülkiyeti Gaziemir Belediyesine ait olan ve büyükşehir belediyesinin fidanlık olarak kullandığı Buca’daki alan ile 3’te 2 hissesi büyükşehre ait olan Gaziemir’deki arsa takas edildi. Şu anda Migros Süpermarket olarak kullanılan ve takası yapılan Atıfbey Mahallesi 2049 ada 1 parseldeki alana 100. Yıl Sanat Merkezi, Irmak Mahallesi 2148 ada 8 parseldeki araziye ise Gaziemir Gençlik Merkezi yapılacak. Bu iki büyük projenin, maliyetini İzmir Büyükşehir Belediyesi karşılayacak.

Gaziemir için tarihi bir karar
Gündem maddesinin oylanmasından önce söz alan Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, büyükşehir belediyesi ile yaptıkları iş birliği hakkında açıklamalar yaptı. Gaziemir için tarihi bir karara imza attıklarını ifade eden Başkan Halil Arda, “Alacağımız karar ile Gaziemir’e Cumhuriyetimizin 100. yıl ismini taşıyacak bir sanat merkezi kazandırmak istiyoruz. Bu tip salonlara sadece belediye meclis toplantısı için gelenler; kültüre, sanata, sanatçıya bakış açısını bildiğimiz insanlar, sanat merkeziyle ilgili kararda konuyu paraya getirmelerini İzmirlilerin takdirine sunuyorum. Bir gençlik merkezi kurmak istiyoruz. Orada İzmirli, Gaziemirli gençlerin çağdaş fikirlerle donatılacağı, dil eğitimi alacağı; sorgulayan, hesap soran, özgür gençlerin yetişeceği bir gençlik merkezi yapmak istiyoruz. Karşı geldikleri bu. Ak Parti zihniyetini tanıyoruz. Bunu İzmirliler biliyor. Bunun için AKP bu mecliste muhalefet sıralarında oturuyor, oturmaya da devam edecek” diye konuştu.

Sanata, kültüre karşı çıkılıyor
İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Gaziemir Belediyesi arasında yapılan arazi takası hakkında da meclise bilgi veren Başkan Arda, muhalefet meclis üyelerinin bu konuda yaptıkları eleştirilere de cevap verdi. Mülkiyeti Gaziemir Belediyesine ait olan ve büyükşehir belediyesinin fidanlık olarak kullandığı alanın yasal durumu hakkında meclisi bilgilendiren Başkan Arda, şunları söyledi:

“Burada algı yaratılmaya çalışılıyor. 39 bin metrekare bir tarla imar görüyor, AKP’liler ‘İmar görmedi’ diyor. 1/1000’lik planları bile yapılmış, Buca ilçesinde belediye hizmet alanı olarak belirlenmiş bir yer. 40 yıldır İBB tarafından kullanılıyor. Gaziemir’in AKP tarafından yönetildiği yıllarda dahi arkası aranmamış, Gaziemir’e bir kuruş yararı olmamış. Orası imar görmüş, konutlarla çevrili, vaha gibi bir alan. ‘Belediye hizmet alanı konuta açılırsa daha çok para kazanılabilir mi’ deniyor. Biz ondan anlamayız. Hazine arazilerinin, orman alanlarının imara açılmasından da anlamayız. Orası belediye hizmet alanı olarak kalacak. Bizim yapmak istediğimizin değeri ortada. Burada karşı çıkılan şey sanattır, kültürdür, gençliğe yapılan yatırımdır. Gençliğe verdikleri değeri görüyoruz. İzmir Büyükşehir Belediyesi Gaziemir’e yatırım yapıyor. Her yatırım kazan-kazan yaklaşımı ile mi yapılıyor? Gaziemir Metrosu yapılıyor. Tunç Başkana teşekkür ediyorum, daha birinci ayda verdiği sözü yerine getirdi. 2019 yılının Kasım ayında Gaziemir Metrosunun proje ihalesi yapıldı. Milyar dolarlık yatırım yapılacak. Bunun karşılığında Gaziemir Belediyesi mutlaka bir şey mi vermek zorunda? Üçüncü bir şahıs mı var ortada? İBB de bizim, Gaziemir de bizim. Karşılıklı bir takas anlaşmasıyla ilçeye bir yatırım kazandırıyorsam, bu yatırım Cumhuriyetimizin 100. yıl ismini taşıyorsa bu tarihi bir andır. Tarih, bu karara olumlu oy verecek insanları da olumsuz oy verecek insanları da yazacaktır. Bugüne kadar gerek protokol ile ilgili gerekse sözleşmeyle ilgili yaptığımız, aylar süren çalışmalarda bize destek veren Tunç Başkanımıza ve İBB bürokratlarına Gaziemirli vatandaşlarım adına sonsuz teşekkür ediyorum. Büyükşehir belediyesinin Gaziemir yatırımları devam edecektir. Biz de canla başka çalışmaya devam edeceğiz.”

Gaziemir için ne yaptınız?
Adalet ve Kalkınma Partisi ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin meclis üyelerine seslenen Başkan Halil Arda, “Gaziemir ile ilgi hassasiyetleri varsa, bu kadar çok düşünüyorlarsa bir iki konuya değinmek istiyorum. İlçemizde ‘İzmir’in Çernobili’ diye bilinen bir yer var. Ermez Mahallemizde, yaklaşık 15 yıl önce toprağın bir iki metre altına gömüldüğü tespit edilmiş nükleer atıklar var. Bu nükleer atıklarla ilgili ortada bilimsel raporlar var. 15 yıl önce tespit edilmiş. Orada insanlar zehirleniyor, yağmur yağdığında orada gömülü olan nükleer atıklar oksitleniyor, dumanlar tütüyor. İnsanlar ölüyor orada. Gaziemir ile ilgili bu kadar samimiydiniz de Gaziemir’deki nükleer atıklarla ilgili 15 yıldır ne yaptınız? Hiçbir şey yapmadınız. Seçildiğim günden beri vatandaşlarla toplantı yapıyorum, konuyu basında dile getiriyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanlığını, valiyi göreve davet ediyorum. Tek bir toplantı yaptınız mı? Bir defa bu konuya değindiniz mi? Samimiyetse, Gaziemir’i düşünmekse o nükleer atıkların temizlenmesi için bir irade ortaya koyun. Kentsel dönüşüm, Aktepe-Emrez Mahallelerimizde 10 yıl önce ilan edilmiş, bu mahalleler İzmir’in en büyük kentsel dönüşüm alanı. Hazine miktar fazlalıkları var. Buraların vatandaşlara bedelsiz devredilmesini talep ediyoruz. Orada toplantılar yapıyoruz. Bununla ilgili bir çalışmanız, toplantınız, girişiminiz var mı? Kentsel dönüşüm yasası çıktığında boş hazine parsellerinin İBB’ye devredilmesi gerekiyordu. Yasayı çıkartan sizsiniz. Büyükşehir dava açarak boş hazine parsellerinin mülkiyetini ancak alabildi. Mart ayında da kentsel dönüşüm ihalesi yapılacak ve 300 daire ile start verilecek” dedi.

Her seçimde Sarnıç’a tapu sözü veriyorsunuz
Sarnıç’ta yaşayan yurttaşların yıllardır süren ve kanayan yaraları haline gelen tapu ve ecrimisil sorununa değinen Başkan Arda, merkezi yönetimin bu sorunun çözümü için hiçbir şey yapmadığını ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sarnıç’taki tapu sorunu 15 yıldır, 2006’dan bu yana çözülmeyen bir sorun. Bu tapularla ilgili belediye görevini yapmış, Çevre Şehircilik Müdürlüğüne dosyaları teslim etmiş. Dosyalar kayıp deniyordu. Çevre Şehircilik Müdürlüğünde evrak yok. Toplantılar yapmaya başladım. Bu toplantılar neticesinde bu evraklar bulundu,  Çevre ve Şehircilik Bakanlığına gönderildi. 420 parsel bakanlıkta,  207 parsel Çevre Şehircilik Müdürlüğünde bekliyor. Bu tapuları bize devredin, buraları Sarnıç’taki vatandaşlarımıza satalım, onlar da yıllardır süren bu sorundan kurtulsunlar. 4 seçim dönemi boyunca Sarnıç’a gelip ‘Bize oy verin, tapularınızı vereceğiz’ dediniz, sonra da dönüp gittiniz. Ufukta bir erken seçim görünüyor. 5. kez gelip yine aynı şeyleri söyleyeceksiniz. Sarnıç’ta pazar yeri yapmak istiyorum. Kapalı pazar yerine ihtiyaç var. Hazineye ait araziler var, 49 yıllığına belediyeme tahsis etmenizi istiyorum. Bütçem var, kapalı pazar yeri yapmak istiyorum. Vermiyorsunuz. Telaşınızın ne olduğunu ben biliyorum. İzmir’de, Gaziemir’de AKP tabanı, CHP’ye kayıyor. Bunu görüyorsunuz, bunun telaşını yaşıyorsunuz. Sıkıntınız, stresiniz buradan. Biz görevimizi layıkıyla yapıyoruz.”

 

 

 

 

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz ?


Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
20/04/2021 , 11:25:11
TÜRKER KÜPCÜK
19/04/2021 , 19:53:25
GÜNDEM
19/04/2021 , 12:05:33
GAZİEMİR
19/04/2021 , 10:58:40
GÜNDEM
18/04/2021 , 13:44:21
GÜNNUR BERBER
18/04/2021 , 13:34:21
EDA TAŞKIN
 
Köşe Yazarları
...
Yeni kitaplar, yeni defterler... Onları sarmalamak için sabırsızlıkla bekle...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hemşehri İletişim Merkezi'nde...
Her yıl Kurban Bayramı’nın gelişiyle birlikte ajans haberlerinde iki konu ö...
“Maşallah siz varken AKP’ye gerek yok!”...
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak LGS ile gel...
Bütün yılın en güzel sabahlarıydı; heyecanla, sabırsızlıkla beklenen bayram...
Yeniden merhaba, devam eden karantina sürecini biraz olsun hafifletebilmek ...
Bütün bir kışı gelecek olan baharın hayaliyle geçirmişti. Nicedir...
“Yazlık Açık Hava Ferah Sineması, Slyvester Stallone’ nin Rocky 4 filmiyle ...
Herkese yeniden merhabalar. Bu ayki yazımda birden fazla filmle sizlerleyim...
İzmir’de 23 Nisan kutlamaları hafızalardan silinmeyecek bir geceyle sona er...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, salgın riski nedeniyle il sınırları içerisinde...
Aynı anda hem pilot, hem doktor hem de savcı yardımcısı olduğunuzu ve bunla...
18 Mart 1915 Deniz ve ardından 8 Ocak 1916’da Kara Savaşları zaferleriyle s...
...
İzmir ve ilçelerinden yapılacak yardımların acil bir şekilde İzmir AFAD mer...
Gaziemir’den başlayan ve bir ucu Torbalı, bir ucu (Menderes) Ahmetbeyli bir...
Gastronomi Festivali renkli görüntülere sahne olacak. İtalyan Aşçı Danilo Z...
Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Zafer Yavaş, ö...
Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne alan İzmir Devlet Türk...
2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek genç sporcular arasınd...
Ege Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve D...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul dört ve beşinci sınıf öğrencilerine...
İyi bir sporcu,popüler bir kız öğrenci,takıntılı bir inek,bir serseri ve ar...
Türkiye'nin incisi olan Güzel İzmir, bağrında 7000 yıllık bir geçmişi olan ...
Aşklarının tarihi bir şehrin tarihidir diyorum Gün gelir aşkları ile anıl...
Aslına bakarsan mükemmele ulaşabilmemiz için de her insanın yaradılışına ay...
Sen bir çocuk adı olmalısın Hani şöyle zaman zaman, ...
(*Türker Küpcük)Şurası bir gerçek ki; Doğa ve çevre bilincini yerleştirmede...
17.yy Hollanda'nın İzmir Konsolosu olarak görev yapan Jacop van Dam'ın Gazi...
İzmir ormanlarının küllerinden yeniden doğması için dün düzenlenen “Orman İ...
Cüneyt Ahmet / GEZİYORUM...
CÜNEYT AHMET/Özel araçlarla çıkılacak seyahatlerde tam bir konaklama ve Yu...
İzmirliler Ağustos ayında meydana gelen büyük orman yangınının yaralarını s...
İzmir'in kurtuluşunun 97. yıldönümü bu yıl da coşkulu kutlamalara sahne ola...
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile ga...
İzmir’in Foça İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığ...
Çağdaş Yaşamı Destekleme İzmir Şubesi eğitimevlerinde bu yıl da yaz etkinli...
Türkiye’nin en ünlü film yıldızları 22 Temmuz’da başlayacak olan 2.Uluslara...
Karaburun Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlattığı kültür ve sanat etkin...
Ege Denizi’nin kuzey doğusunda Ayvalık ve Burhaniye’nin karşı komşusu, ...
Elif Ezgi Ankara’da doğmuş İzmir’de felsefe üzerine eğitimini dereceyle tam...
23 Haziran İstanbul seçiminden sonra tatilcilerin tatil beldelerine dönmesi...
Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleştirilen 2019 Hempel Dünya Kupası Fina...
Menderes'e bağlı Gümüldür Plajı, Orta Mahalle Plajı ve Çukuraltı Plajı mavi...
Verdiği eğitim ve emekle çok sevdiği öğrencilerini yarınlara hazırlayan eme...
İzmir’in işgal edileceğini öğrenen Rumlar’ın hazırlığını araştırmacı Yunanl...
Nasıl sağlam kalabildiğimize gelince işin sırrını çook uzun yıllar önce yaş...
Prof. Dr. İhsan Turgut Hocamızın hatırasına…...
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Seferihisa...
22.Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamındaki kortej yürüyüşü ve konu...
İkiçeşmelik’ten başlayarak Üçyol’a, Yağhanelere, Ballıkuyu’ya kadar uzanan ...
Seydiköylüler Derneği Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği oyun izleyenler tar...
Gerçekten geçmişte mi yoksa gelecekte mi? Hepimiz aşkı arar dururuz onu bi...
Seydiköylüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Dostluk ve Dayanışma Ge...
“Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sö...
Beyin kanaması sonucu yaşama veda eden Hemşire İlknur Kocadağ’ın organları ...
İzmir Örgü Ekibi olarak sosyal medya kanalıyla bir araya gelen İzmirli Kadı...
Geçtiğimiz günlerde SGDD’nin konuğu olarak Başkent Ankara’daydım. ...
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1973 yılında Turgutlu’da doğdu. İlköğrenimini Turgutlu’da ,orta ve lise öğr...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
Editörün Seçtikleri
...
Yeni kitaplar, yeni defterler... Onları sarmalamak için sabırsızlıkla bekle...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hemşehri İletişim Merkezi'nde...
Her yıl Kurban Bayramı’nın gelişiyle birlikte ajans haberlerinde iki konu ö...
“Maşallah siz varken AKP’ye gerek yok!”...
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak LGS ile gel...
Bütün yılın en güzel sabahlarıydı; heyecanla, sabırsızlıkla beklenen bayram...
Yeniden merhaba, devam eden karantina sürecini biraz olsun hafifletebilmek ...
Bütün bir kışı gelecek olan baharın hayaliyle geçirmişti. Nicedir...
“Yazlık Açık Hava Ferah Sineması, Slyvester Stallone’ nin Rocky 4 filmiyle ...
Herkese yeniden merhabalar. Bu ayki yazımda birden fazla filmle sizlerleyim...
İzmir’de 23 Nisan kutlamaları hafızalardan silinmeyecek bir geceyle sona er...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, salgın riski nedeniyle il sınırları içerisinde...
Aynı anda hem pilot, hem doktor hem de savcı yardımcısı olduğunuzu ve bunla...
18 Mart 1915 Deniz ve ardından 8 Ocak 1916’da Kara Savaşları zaferleriyle s...
...
İzmir ve ilçelerinden yapılacak yardımların acil bir şekilde İzmir AFAD mer...
Gaziemir’den başlayan ve bir ucu Torbalı, bir ucu (Menderes) Ahmetbeyli bir...
Gastronomi Festivali renkli görüntülere sahne olacak. İtalyan Aşçı Danilo Z...
Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Zafer Yavaş, ö...
Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne alan İzmir Devlet Türk...
2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek genç sporcular arasınd...
Ege Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve D...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul dört ve beşinci sınıf öğrencilerine...
İyi bir sporcu,popüler bir kız öğrenci,takıntılı bir inek,bir serseri ve ar...
Türkiye'nin incisi olan Güzel İzmir, bağrında 7000 yıllık bir geçmişi olan ...
Aşklarının tarihi bir şehrin tarihidir diyorum Gün gelir aşkları ile anıl...
Aslına bakarsan mükemmele ulaşabilmemiz için de her insanın yaradılışına ay...
Sen bir çocuk adı olmalısın Hani şöyle zaman zaman, ...
(*Türker Küpcük)Şurası bir gerçek ki; Doğa ve çevre bilincini yerleştirmede...
17.yy Hollanda'nın İzmir Konsolosu olarak görev yapan Jacop van Dam'ın Gazi...
İzmir ormanlarının küllerinden yeniden doğması için dün düzenlenen “Orman İ...
Cüneyt Ahmet / GEZİYORUM...
CÜNEYT AHMET/Özel araçlarla çıkılacak seyahatlerde tam bir konaklama ve Yu...
İzmirliler Ağustos ayında meydana gelen büyük orman yangınının yaralarını s...
İzmir'in kurtuluşunun 97. yıldönümü bu yıl da coşkulu kutlamalara sahne ola...
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile ga...
İzmir’in Foça İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığ...
Çağdaş Yaşamı Destekleme İzmir Şubesi eğitimevlerinde bu yıl da yaz etkinli...
Türkiye’nin en ünlü film yıldızları 22 Temmuz’da başlayacak olan 2.Uluslara...
Karaburun Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlattığı kültür ve sanat etkin...
Ege Denizi’nin kuzey doğusunda Ayvalık ve Burhaniye’nin karşı komşusu, ...
Elif Ezgi Ankara’da doğmuş İzmir’de felsefe üzerine eğitimini dereceyle tam...
23 Haziran İstanbul seçiminden sonra tatilcilerin tatil beldelerine dönmesi...
Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleştirilen 2019 Hempel Dünya Kupası Fina...
Menderes'e bağlı Gümüldür Plajı, Orta Mahalle Plajı ve Çukuraltı Plajı mavi...
Verdiği eğitim ve emekle çok sevdiği öğrencilerini yarınlara hazırlayan eme...
İzmir’in işgal edileceğini öğrenen Rumlar’ın hazırlığını araştırmacı Yunanl...
Nasıl sağlam kalabildiğimize gelince işin sırrını çook uzun yıllar önce yaş...
Prof. Dr. İhsan Turgut Hocamızın hatırasına…...
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Seferihisa...
22.Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamındaki kortej yürüyüşü ve konu...
İkiçeşmelik’ten başlayarak Üçyol’a, Yağhanelere, Ballıkuyu’ya kadar uzanan ...
Seydiköylüler Derneği Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği oyun izleyenler tar...
Gerçekten geçmişte mi yoksa gelecekte mi? Hepimiz aşkı arar dururuz onu bi...
Seydiköylüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Dostluk ve Dayanışma Ge...
“Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sö...
Beyin kanaması sonucu yaşama veda eden Hemşire İlknur Kocadağ’ın organları ...
İzmir Örgü Ekibi olarak sosyal medya kanalıyla bir araya gelen İzmirli Kadı...
Geçtiğimiz günlerde SGDD’nin konuğu olarak Başkent Ankara’daydım. ...
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin