CHP İL BAŞKANI "“GÜNDEMİNİZDE ÇİFTÇİ, ÜRETİCİ VE SÜT YOKSA BIRAKIP GİDİN”
Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
// echo $giris_bas;
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SİYASET

CHP İL BAŞKANI "“GÜNDEMİNİZDE ÇİFTÇİ, ÜRETİCİ VE SÜT YOKSA BIRAKIP GİDİN”

Facebook'ta paylaş
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, belediyeleri CHP’de olmayan kırsal bölgelerdeki ilçelerde mesaisine aralıksız sürdürüyor. Yücel beraberinde il başkan yardımcıları ile çıktığı 2 günlük ilçe turunda Kiraz ve Bayındır’da temaslarda bulundu.
15/10/2020 , 13:12:13

CHP heyetine Kiraz ziyaretlerinde CHP Kiraz ilçe başkanı Yücel Çetin Kaya, Bayındır ziyaretlerinde de CHP Bayındır İlçe Başkanı Hüseyin Behzat Aydilek ve ilçe yöneticileri eşlik ederken, CHP heyeti her iki ilçede de çiftçiler, köylüler, Oda ve STK başkanlarıyla bir araya geldi. İlçe örgütleri ile de toplantılar yapan il başkanı Deniz Yücel, ziyaretlere çarpıcı mesajlar verdi. Yücel ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“BU HALK SİZİNLE MÜMİN OLMADI Kİ, NE DEMEK OLDUĞUNU SİZDEN ÖĞRENSİN”

CHP İzmir il başkanlığı olarak özellikle üretim, çiftçilik ve hayvancılık yapılan ilçelere ayrı bir önem verdiklerini belirterek “Bu ilçelerimizde, hem ülkenin üretimine hayati katkılar yapan hem de geçimlerini üreterek sağlayan vatandaşlarımızın sıkıntıları iktidar tarafından görmezden geliniyor. Suni gündemlerin ve kendi başlattığı boş tartışmaların peşinden koşan iktidar sahipleri, halkın bugünkü yoksulluğunun ve çaresizliğinin tek sorumlusudur. Kiraz’da ve Bayındır’da süt üreticimizle, eken biçen çiftçimizle, meslek örgütleri ve derneklerle bir araya geldik. Hiç birinin sabretmeye, dayanmaya mecali kalmamış. Bu duruma rağmen kalkmış bu ülkeyi yönetmesi, vatandaşları refaha kavuşturması gereken iktidar, vatandaşa çözüm olarak “Müminin görevi varlıkta şımarmamak, yoklukta sabretmektir” diye din dersi vermeye kalkıyor. Bu insanlar sizinle birlikte mümin olmadılar ki, ne demek olduğunu sizden öğrensinler. Ama yokluğu, yoksulluğu sizinle öğrendiler.  “Müminiz” diyerek oy isteyipte, mümin kardeşleri her geçen gün daha da borçlanıp yoksulaşırken, oy verdiklerinin saraylarda, şatafat içinde, iktidar sarhoşluğuyla daha da zenginleştiğini de sizinle öğrendiler. Halkı yokluğa ve yoksulluğa mahkum edip sonra şükretmeye davet ediyorlar. Yokluk çeken müminin sırtından geçinip, saraylarda müminlik dersi vermek kolay. Sen gerçek müminliğe uygun yaşıyor musun? Bir ona bak, sonra halka din dersi vermeye kalk.

İlçe ziyaretlerinde özellikle çiftçilik ve hayvancılıkla geçimini sağlayan kesimin artık hayat pahalılığına, artan girdi fiyatlarına dayanacak gücünün kalmadığına bir kez daha şahit olduklarını ifade den Yücel, şu ifadeleri kullandı;

“ÜRETİCİ 1 ÇUVAL YEM ALMAK İÇİN 50 KİLO SÜT SATMAK ZORUNDA”

Türkiye gerçekten sözün bittiği yerde. Köylümüzden, kırsalda yaşayan çiftçimizin ve üreticimizin ağzından yaşadıkları sıkıntıları dinleyince bunu daha iyi anlıyorsunuz. İki gün boyunca aralıksız bir şekilde Kiraz ve Bayındır’da temaslarda bulunduk. Köylerde çiftçimiz ile hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımızla, ilçelerde Oda ve STK temsilcileriyle bir araya geldik. Esnafımızın, sokaktaki vatandaşımızın dertlerini sıkıntılarını dinledik.  Ne acı ki hepsi mutsuz ve dertli. Bu ekonomik krizler, AKP iktidarının kendini düşünen ve sarayı mutlu etmeyi hedefleyen temsilcilerinin akılalmaz hataları vatandaşı canından bezdirmiş durumda. Evet, saray ve ahalisi mutlu ve bolluk içinde ama halk dertli, halk mutsuz ve halk kızgın!  Hayvan yetiştiricileri ve süt üreticileri artık sahip oldukları hayvanları kesime veriyor. Sadece et olarak danaları değil, analarını da yani süt veren hayvanları da ellerinden çıkarıyorlar. Çünkü neredeyse 1 yıldır bekledikleri süt litre fiyatındaki revize yapılmıyor. Oysa bu süreçte sanayi yemi yüzde 40’lara varan oranda arttı ve yem girdisinin maliyeti üreticinin elini kolunu bağlıyor. Süt üreticisi 1 çuval yem almak için 50 litre süt satmak zorunda. Böyle bir oran dünyanın hiçbir yerinde yoktur.  Böyle olunca da süt veren hayvan kesime gidiyor. Üreticilerin dediği gibi “Anası olmazsa danası olmaz”. Elbette hayvan satılabilir, hayvan kesilebilir ama süt veren hayvan, yani inek ekonomik koşullar nedeniyle satılıyor yada kesiliyorsa orada büyük bir sorun var demektir. Buradan olur olmaz konularda ahkam kesen, boş gündemler peşinde koşan iktidara sesleniyorum; Çiftçi ve üretici kan ağlıyor. Krizlerden, kötü tarım politikalarından, üretim planlamasının yapılmamasından ve yandaş zengin etmek için ülkemizde üretilen tarım ürünlerinin ithal edilmesinden bıkmış durumda. Kiraz’ın, Bayındır’ın, Tire’nin, Ödemiş’in ve üreten kesimin gündemin hayvancılık, üretim, hayat pahalılığı var. Üreticinin gündeminde süt fiyatları var. Varsa yönetmeye niyetiniz üreticiyi ezdirmeyecek, hayvanları kestirmeyecek bir fiyat açıklayın ve bu fiyat 3 liranın altında olmasın. Sizin gündeminizde süt yoksa bırakıp gidin zaten. İzmir büyükşehir belediyemiz olmasaydı İzmir’de ne hayvancılık kalırdı ne de süt üreticilerimiz ayakta durabilirdi. İktidar olarak iş bilmiyorsunuz, bari yapılan işleri örnek alın.

“BU ANLAYIŞA SAHİP OLMAYANLARIN ARAMIZDA DA İKTİDARIMIZDA DA YERİ YOK”

Kiraz ve Bayındır’da ilçe yönetimleri, meclis üyeleri ve partililerle de bir araya gelen CHP İzmir il başkanı Deniz Yücel, örgüte önemli mesajlar verdi. Yücel “ Halkın tek umudu beceriksiz, insanı hiçe sayan, liyakatten nasibini almamış AKP iktidarının, bir an önce gitmesi. Bunu başaracak tek parti olan CHP’ye de ilgi ve desteğin artmasının en büyük sebebi budur. Bu desteği ve vatandaşımızın bizden beklentisini iki günlük temaslarımızda açıkça gördük. Bu desteğe layık olmaktan, vatandaşın derdine derman olmaktan başka çaremiz yok. Bunun içinde önce, halkın acı gününde, mutlu gününde, hastalığında, işsizliğinde yanında olacağız. Önce manen desteğimizi esirgemeyecek sonra derdini gidermek için canla başla çalışacağız.  Bizim işimiz bahane, mesai dinlemez. Bu koltuklara oturan, CHP’li yönetici vasfını taşıyan her kim varsa, tüm bunları en baştan kabul etmiş sayılır. Bu konuda vurdumduymaz, komşusunun, esnafının derdinden bihaber olan yöneticiyi kabul edemem. Biz iktidara gelmeyi koltuk aşkından, bugünkü iktidarın yaptığı gibi eşi dostu yandaşı zengin etme derdiyle istemiyoruz. Biz bu vatana, bu halka ve cumhuriyet aşığız.  Bu yolda, bu anlayışla yürümeyecek arkadaşımız varsa ne aramızda ne de iktidarımızda yeri olamaz. Bayındır ve Kiraz bizim öncelik verdiğimizin ilçelerimizden. Bizi çare olarak gören, bize umut veren hiç kimseyi yalnız bırakmadık. Sizin yetemediğiniz yerde biz varız. İl başkanlığımız tüm yöneticilerimizle yanınızda. Bir telefonunuzla buradaki vatandaşlarımız için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız” dedi.

2 GÜNLÜK YOĞUN MESAİ.

CHP İzmir il başkanı Deniz Yücel Bayındır İlçe Başkanlığında düzenlenen törende, partiye yeni katılan kadın ve gençlere parti rozetlerini taktı. İki ilçeyi kapsayan çalışmada Yücel ve beraberindeki heyet önce Kiraz’da  Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Halit Özmen, Ziraat Odası Başkanı Gürkan Okka, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Selim Özdeveci, Esnaf ev Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Nasuh Coşkun ile İğdeli ve Çevre Köyleri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Süleyman Top’u ve kooperatife ait Süt İşletme Tesisini ziyaret etti. CHP’liler Kiraz’ın Saçlı, Karabağ ve Ceritler köyünde de köylüler ile bir araya gelerek sıkıntılarını dinledi. CHP heyeti Bayındır’da ise Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İzzet Daşdı, Şoförler ve Nakliyeciler Esnaf Odası Başkanı Davut Sakarsu ve Bayındır Çiçek Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Ersoy Sümerkan’ı ziyaret ederek ikili görüşmelerde bulundu.

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz ?


Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
20/04/2021 , 11:25:11
TÜRKER KÜPCÜK
19/04/2021 , 19:53:25
GÜNDEM
19/04/2021 , 12:05:33
GAZİEMİR
19/04/2021 , 10:58:40
GÜNDEM
18/04/2021 , 13:44:21
GÜNNUR BERBER
18/04/2021 , 13:34:21
EDA TAŞKIN
 
Köşe Yazarları
...
Yeni kitaplar, yeni defterler... Onları sarmalamak için sabırsızlıkla bekle...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hemşehri İletişim Merkezi'nde...
Her yıl Kurban Bayramı’nın gelişiyle birlikte ajans haberlerinde iki konu ö...
“Maşallah siz varken AKP’ye gerek yok!”...
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak LGS ile gel...
Bütün yılın en güzel sabahlarıydı; heyecanla, sabırsızlıkla beklenen bayram...
Yeniden merhaba, devam eden karantina sürecini biraz olsun hafifletebilmek ...
Bütün bir kışı gelecek olan baharın hayaliyle geçirmişti. Nicedir...
“Yazlık Açık Hava Ferah Sineması, Slyvester Stallone’ nin Rocky 4 filmiyle ...
Herkese yeniden merhabalar. Bu ayki yazımda birden fazla filmle sizlerleyim...
İzmir’de 23 Nisan kutlamaları hafızalardan silinmeyecek bir geceyle sona er...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, salgın riski nedeniyle il sınırları içerisinde...
Aynı anda hem pilot, hem doktor hem de savcı yardımcısı olduğunuzu ve bunla...
18 Mart 1915 Deniz ve ardından 8 Ocak 1916’da Kara Savaşları zaferleriyle s...
...
İzmir ve ilçelerinden yapılacak yardımların acil bir şekilde İzmir AFAD mer...
Gaziemir’den başlayan ve bir ucu Torbalı, bir ucu (Menderes) Ahmetbeyli bir...
Gastronomi Festivali renkli görüntülere sahne olacak. İtalyan Aşçı Danilo Z...
Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Zafer Yavaş, ö...
Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne alan İzmir Devlet Türk...
2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek genç sporcular arasınd...
Ege Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve D...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul dört ve beşinci sınıf öğrencilerine...
İyi bir sporcu,popüler bir kız öğrenci,takıntılı bir inek,bir serseri ve ar...
Türkiye'nin incisi olan Güzel İzmir, bağrında 7000 yıllık bir geçmişi olan ...
Aşklarının tarihi bir şehrin tarihidir diyorum Gün gelir aşkları ile anıl...
Aslına bakarsan mükemmele ulaşabilmemiz için de her insanın yaradılışına ay...
Sen bir çocuk adı olmalısın Hani şöyle zaman zaman, ...
(*Türker Küpcük)Şurası bir gerçek ki; Doğa ve çevre bilincini yerleştirmede...
17.yy Hollanda'nın İzmir Konsolosu olarak görev yapan Jacop van Dam'ın Gazi...
İzmir ormanlarının küllerinden yeniden doğması için dün düzenlenen “Orman İ...
Cüneyt Ahmet / GEZİYORUM...
CÜNEYT AHMET/Özel araçlarla çıkılacak seyahatlerde tam bir konaklama ve Yu...
İzmirliler Ağustos ayında meydana gelen büyük orman yangınının yaralarını s...
İzmir'in kurtuluşunun 97. yıldönümü bu yıl da coşkulu kutlamalara sahne ola...
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile ga...
İzmir’in Foça İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığ...
Çağdaş Yaşamı Destekleme İzmir Şubesi eğitimevlerinde bu yıl da yaz etkinli...
Türkiye’nin en ünlü film yıldızları 22 Temmuz’da başlayacak olan 2.Uluslara...
Karaburun Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlattığı kültür ve sanat etkin...
Ege Denizi’nin kuzey doğusunda Ayvalık ve Burhaniye’nin karşı komşusu, ...
Elif Ezgi Ankara’da doğmuş İzmir’de felsefe üzerine eğitimini dereceyle tam...
23 Haziran İstanbul seçiminden sonra tatilcilerin tatil beldelerine dönmesi...
Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleştirilen 2019 Hempel Dünya Kupası Fina...
Menderes'e bağlı Gümüldür Plajı, Orta Mahalle Plajı ve Çukuraltı Plajı mavi...
Verdiği eğitim ve emekle çok sevdiği öğrencilerini yarınlara hazırlayan eme...
İzmir’in işgal edileceğini öğrenen Rumlar’ın hazırlığını araştırmacı Yunanl...
Nasıl sağlam kalabildiğimize gelince işin sırrını çook uzun yıllar önce yaş...
Prof. Dr. İhsan Turgut Hocamızın hatırasına…...
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Seferihisa...
22.Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamındaki kortej yürüyüşü ve konu...
İkiçeşmelik’ten başlayarak Üçyol’a, Yağhanelere, Ballıkuyu’ya kadar uzanan ...
Seydiköylüler Derneği Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği oyun izleyenler tar...
Gerçekten geçmişte mi yoksa gelecekte mi? Hepimiz aşkı arar dururuz onu bi...
Seydiköylüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Dostluk ve Dayanışma Ge...
“Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sö...
Beyin kanaması sonucu yaşama veda eden Hemşire İlknur Kocadağ’ın organları ...
İzmir Örgü Ekibi olarak sosyal medya kanalıyla bir araya gelen İzmirli Kadı...
Geçtiğimiz günlerde SGDD’nin konuğu olarak Başkent Ankara’daydım. ...
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1973 yılında Turgutlu’da doğdu. İlköğrenimini Turgutlu’da ,orta ve lise öğr...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
Editörün Seçtikleri
...
Yeni kitaplar, yeni defterler... Onları sarmalamak için sabırsızlıkla bekle...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hemşehri İletişim Merkezi'nde...
Her yıl Kurban Bayramı’nın gelişiyle birlikte ajans haberlerinde iki konu ö...
“Maşallah siz varken AKP’ye gerek yok!”...
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak LGS ile gel...
Bütün yılın en güzel sabahlarıydı; heyecanla, sabırsızlıkla beklenen bayram...
Yeniden merhaba, devam eden karantina sürecini biraz olsun hafifletebilmek ...
Bütün bir kışı gelecek olan baharın hayaliyle geçirmişti. Nicedir...
“Yazlık Açık Hava Ferah Sineması, Slyvester Stallone’ nin Rocky 4 filmiyle ...
Herkese yeniden merhabalar. Bu ayki yazımda birden fazla filmle sizlerleyim...
İzmir’de 23 Nisan kutlamaları hafızalardan silinmeyecek bir geceyle sona er...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, salgın riski nedeniyle il sınırları içerisinde...
Aynı anda hem pilot, hem doktor hem de savcı yardımcısı olduğunuzu ve bunla...
18 Mart 1915 Deniz ve ardından 8 Ocak 1916’da Kara Savaşları zaferleriyle s...
...
İzmir ve ilçelerinden yapılacak yardımların acil bir şekilde İzmir AFAD mer...
Gaziemir’den başlayan ve bir ucu Torbalı, bir ucu (Menderes) Ahmetbeyli bir...
Gastronomi Festivali renkli görüntülere sahne olacak. İtalyan Aşçı Danilo Z...
Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Zafer Yavaş, ö...
Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne alan İzmir Devlet Türk...
2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek genç sporcular arasınd...
Ege Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve D...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul dört ve beşinci sınıf öğrencilerine...
İyi bir sporcu,popüler bir kız öğrenci,takıntılı bir inek,bir serseri ve ar...
Türkiye'nin incisi olan Güzel İzmir, bağrında 7000 yıllık bir geçmişi olan ...
Aşklarının tarihi bir şehrin tarihidir diyorum Gün gelir aşkları ile anıl...
Aslına bakarsan mükemmele ulaşabilmemiz için de her insanın yaradılışına ay...
Sen bir çocuk adı olmalısın Hani şöyle zaman zaman, ...
(*Türker Küpcük)Şurası bir gerçek ki; Doğa ve çevre bilincini yerleştirmede...
17.yy Hollanda'nın İzmir Konsolosu olarak görev yapan Jacop van Dam'ın Gazi...
İzmir ormanlarının küllerinden yeniden doğması için dün düzenlenen “Orman İ...
Cüneyt Ahmet / GEZİYORUM...
CÜNEYT AHMET/Özel araçlarla çıkılacak seyahatlerde tam bir konaklama ve Yu...
İzmirliler Ağustos ayında meydana gelen büyük orman yangınının yaralarını s...
İzmir'in kurtuluşunun 97. yıldönümü bu yıl da coşkulu kutlamalara sahne ola...
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile ga...
İzmir’in Foça İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığ...
Çağdaş Yaşamı Destekleme İzmir Şubesi eğitimevlerinde bu yıl da yaz etkinli...
Türkiye’nin en ünlü film yıldızları 22 Temmuz’da başlayacak olan 2.Uluslara...
Karaburun Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlattığı kültür ve sanat etkin...
Ege Denizi’nin kuzey doğusunda Ayvalık ve Burhaniye’nin karşı komşusu, ...
Elif Ezgi Ankara’da doğmuş İzmir’de felsefe üzerine eğitimini dereceyle tam...
23 Haziran İstanbul seçiminden sonra tatilcilerin tatil beldelerine dönmesi...
Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleştirilen 2019 Hempel Dünya Kupası Fina...
Menderes'e bağlı Gümüldür Plajı, Orta Mahalle Plajı ve Çukuraltı Plajı mavi...
Verdiği eğitim ve emekle çok sevdiği öğrencilerini yarınlara hazırlayan eme...
İzmir’in işgal edileceğini öğrenen Rumlar’ın hazırlığını araştırmacı Yunanl...
Nasıl sağlam kalabildiğimize gelince işin sırrını çook uzun yıllar önce yaş...
Prof. Dr. İhsan Turgut Hocamızın hatırasına…...
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Seferihisa...
22.Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamındaki kortej yürüyüşü ve konu...
İkiçeşmelik’ten başlayarak Üçyol’a, Yağhanelere, Ballıkuyu’ya kadar uzanan ...
Seydiköylüler Derneği Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği oyun izleyenler tar...
Gerçekten geçmişte mi yoksa gelecekte mi? Hepimiz aşkı arar dururuz onu bi...
Seydiköylüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Dostluk ve Dayanışma Ge...
“Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sö...
Beyin kanaması sonucu yaşama veda eden Hemşire İlknur Kocadağ’ın organları ...
İzmir Örgü Ekibi olarak sosyal medya kanalıyla bir araya gelen İzmirli Kadı...
Geçtiğimiz günlerde SGDD’nin konuğu olarak Başkent Ankara’daydım. ...
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin