DEÜ’LÜ GENÇ HEKİM ADAYLARI BEYAZ ÖNLÜK GİYDİ
Yerel Haberci
Hava Durumu
Arşiv
Gazete Manşetleri
RSS Beslemeleri
Linkler
// echo $giris_bas;
AnaSayfam Yap
Sık Kullanlanlara Ekle
Bize Ulaşın
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
Linkler
SAĞLIK

DEÜ’LÜ GENÇ HEKİM ADAYLARI BEYAZ ÖNLÜK GİYDİ

Facebook'ta paylaş
DEÜ Tıp Fakültesi 2020-2021 Akademik Yıl Açılışı ve Beyaz Önlük Giyme töreninde konuşan Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, geleceğin hekimlerine tavsiyelerde bulundu.
06/10/2020 , 10:40:51

DEÜ Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen “Akademik Yıl Açılışı ve Önlük Giyme” töreni, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ev sahipliğinde 15 Temmuz Şehitler Salonu’nda yapıldı. Pandemi önlemleri kapsamında sosyal mesafeye uygun şekilde gerçekleştirilen tören, tıp fakültesinin resmi sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı. Etkinliğe Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Nükhet Hotar, Rektör Yardımcıları, DEÜ Genel Sekreteri, Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. A. Oktay Ergene, DEÜ Araştırma Uygulama Hastanesi Başhekim Vekili Prof. Dr. Semih Küçükgüçlü,  akademisyenler ve beyaz önlüklerini giyerek tıp eğitimine ilk adımlarını atacak öğrencileri temsilen 10 öğrenci ve aileleri katıldı. Dokuz Eylül Üniversitesi’nin sağlık alanında önemli yatırımları bünyesinde barındıran bir kurum olduğunu belirten DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, “Gönül isterdi ki tüm genç hekim adaylarımızla birlikte büyük bir organizasyon gerçekleştirelim. Ancak pandemi nedeniyle sizleri motive etmek ve bu özel günü yaşatmak adına, sınırlı sayılı katılımcı ile bu organizasyonu gerçekleştiriyoruz” dedi.

 

TIP FAKÜLTEMİZ GURURUMUZDUR

Hotar, “Üniversitemiz, nitelikli öğretim ve araştırma faaliyetleriyle tıp biliminin gelişimine katkı sağlayan, donanımlı hekimler yetiştirerek insan hayatını dokunan ve kamusal sorumluluklarını titizlikle yerine getiren saygın bir yükseköğretim kurumudur. Bugün, akademik yılı açılışını yapacağımız Tıp Fakültemiz ise üniversitemizin bu süreçteki en büyük gururudur, destekçisidir ve pay sahibidir. Tıp dünyasının geleceğine yön veren bilim insanlarımızın olağanüstü gayretlerinin yanı sıra bugün aramıza katılan ve hekim olma yolunda ilerleyen evlatlarımız; üniversite yönetimi olarak bizlere daha iyisini yapmak için güç ve moral vermektedir” diye konuştu.

 

AKIL VE MANTIK YOLUNDAN AYRILMAYIN

DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, DEÜ’de tıp eğitimi almanın ayrıcalık olduğunu belirterek, “Hekimlik becerilerini kazanma yolunda önemli adımlar atacak; tıp doktoru olma yolunda ilerleyeceksiniz. Sizlere tavsiyem her daim aklınızı ve mantığını kullanmanız; olay ve olgular karşısında muhakeme yeteneğinizi geliştirmeniz; önyargılardan uzak durmanızdır. Yaşadığımız salgın bize çok şey öğretti; gelecekte de alışkanlıklarımızı değiştirecek. Hocalarınızın bilgi ve tecrübelerinden istifade edebilirsiniz. Fakültedeki derslerinizin bazılarını uzaktan bağlantı yoluyla gerçekleştirecek olsanız da pratik çalışmalarınızı hocalarınızın kontrolünde sürdüreceksiniz. Türkiye’nin en iyi hekimlerinin bulunduğu bu ortamı değerlendirmenizi önemle tavsiye ederim” diye konuştu.

 

‘OLAĞANÜSTÜ GAYRET GÖSTERİLİYOR’

Küresel Covid-19 salgınıyla mücadele edilen zorlu bir süreçten geçildiğine dikkat çeken DEÜ Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar, “Başta hekimlerimiz ve hemşirelerimiz olmak üzere; sağlık çalışanlarımız bu süreçte olağanüstü bir gayret gösteriyorlar. Başka insanların hayatları için kendi hayatını tehlikeye atan mensuplarımızın emeklerini görmemek ve bunu takdir etmemek, elbette mümkün değil. Ulusal sağlık politikalarımıza uygun olarak bu dönemi, herkes için güvenli ve sağlıklı şekilde atlatmayı arzuluyoruz. Bunu yaparken akademik faaliyetlerimizi aksatmadan sürdürmeyi; fakültemizdeki bütün iş ve işlemlerin aksatılmadan hızlı şekilde yapılmasını planlıyoruz. Şu anda ne salgınla mücadele ne de öğretim faaliyetlerimizle ilgili konularda bir eksiğimiz bulunmuyor. Bizler, ailemizin, sevdiklerimizin ve öğrencilerimizin sorumluluklarını omuzlarında taşıyan bilim insanlarıyız. Sizlerden istirhamım bu gerçekliği, 80 bin ferdi olan ailemizin sorumluluğunu taşıyan yönetimimiz için de düşünmenizdir” ifadelerini kullandı.

 

HAKSIZLIĞA İZİN VERMEM

Pandeminin başından bu yana sağlık çalışanlarına her imkanı sunmaya özen gösterdiklerini vurgulayan Rektör Hotar, “Bundan sonra da yolumuza bu şekilde devam edeceğiz. Hastanemizin ve fakültemizin daha da iyi şartlara sahip olmasını; arkadaşlarımızın maddi manevi her konuda içlerinin rahat olmasını arzuluyoruz. Ancak bu olumlu tutum ve düşüncelerimize rağmen, kimi zaman yanlış anlaşıldığımızı görüyoruz. Son derece üzücü bu yaklaşımın, kimseye yükten başka bir kazanç getirmeyeceğini vurgulamak istiyorum. Bir bilim insanı olarak ben, idari sorumluluklarımdan azade, hayatını tehlikeye atan mesai arkadaşlarımın gayretlerinin göz ardı edilmesine asla müsaade etmem, etmeyiz. 38 yıldır içinde mensubu olmaktan onur duyduğum üniversitemde, arkadaşlarımın ve öğrencilerimin en güzel hayatı yaşamalarını ümit eder; bunun için de çabalarız” dedi. 

 

“İLKLERİ GERÇEKLEŞTİRDİK”

Dokuz Eylül Üniversitesi’nin son iki yılda sağlık alanında yaptığı yatırımlarını anlatan Rektör Hotar, “Türkiye’nin ilk Translasyonel Onkoloji Anabilim Dalı’nı açtık; bölgesel hizmet sunan hastanemizin Sağlık Bakanlığı’nın SKS değerlendirmesinde 100 üzerinden 97.65 puan almasını sağladık. Göğüs hastalıkları, kadın doğum ve yoğun bakım servislerimizi yeniledik, bu servislerdeki yatak sayılarımızı artırdık; Hemşirelik Fakültesi Simülasyon Laboratuvarını kurduk; üniversite hastanemizdeki Tıbbi Genetik Anabilim Dalı Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi’ni yeniledik. FTR Merkezimizde Kaplıca Tedavi Ünitesini açtık; yenilenen Radyasyon Onkolojisi ile FTR Anabilim Dallarının tedavi alanları ve Tıbbi Genetik Anabilim Dalı laboratuvarlarını hizmete aldık. Küresel Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında yeni tip koronavirüse karşı ‘immun plazma’ yöntemiyle tedaviye başladık; Covid-19 Tanı Merkezini kurduk. Yine Aliağa’da Mesleki ve Çevresel Hastalıklar Hastanesi’nin temelini attık; Diş Hekimliği Fakültemizin resmi kuruluşunu gerçekleştirdik. Sağlık alanındaki bu yatırımlarımızın yanı sıra; Kiraz’da İzmir’in ilk Veteriner Fakültesini hizmete açtık; Seferihisar’da spor kompleksimizin inşaatına başladık. Alsancak’taki Rektörlük Binamızı korunması gereken kültür mirası olarak tescil ettirdik. GSF ile Devlet Konservatuvarımızın Balçova’daki yerinde dönüştürülmesi için çalışmalar başlattık. Fakülte ve bölümlerimizin uluslararası standartlara uygun akredite edilmesini sağlarken; yerleşkelerimizdeki fiziki altyapımızı güçlendirdik. Bunları yaparken derslikleri, laboratuvarları, sosyal alanları, tesisleri ve öğrenci yurtlarını baştan aşağı yeniledik. Türkiye’nin ilk Bayrak Müzesini açtık. Dokuz Eylül Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp (GETAT) Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni kurduk” ifadesini kullandı.

 

EN İYİYE ADIM ATTINIZ

DEÜ Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Oktay Ergene ise “Tarihi mirasa sahip Türk hekim adayları olarak Türkiye’mizin en iyi Tıp Fakültelerinden birine, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesine adım attınız. Aranızdan yeni İbni Sina’lar çıkacağına inanıyorum. Bizler de hocalarınız olarak bunu gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız. Türk hekimleri ve tüm sağlık çalışanları son 7 aydaki pandemi döneminde olağanüstü başarılara imza attılar. Bu süreçte kaybettiğimiz hekimlerimizi ve sağlık çalışanlarını rahmetle anıyorum” dedi.

Etkinlik, Tıp Fakültesi öğrencilerinin beyaz önlük giymesi ve DEÜ Tıp Fakültesi Tıbbiyeli Andının okunması ile son buldu.

Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapmak İstermisiniz ?


Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
20/04/2021 , 11:25:11
TÜRKER KÜPCÜK
19/04/2021 , 19:53:25
GÜNDEM
19/04/2021 , 12:05:33
GAZİEMİR
19/04/2021 , 10:58:40
GÜNDEM
18/04/2021 , 13:44:21
GÜNNUR BERBER
18/04/2021 , 13:34:21
EDA TAŞKIN
 
Köşe Yazarları
...
Yeni kitaplar, yeni defterler... Onları sarmalamak için sabırsızlıkla bekle...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hemşehri İletişim Merkezi'nde...
Her yıl Kurban Bayramı’nın gelişiyle birlikte ajans haberlerinde iki konu ö...
“Maşallah siz varken AKP’ye gerek yok!”...
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak LGS ile gel...
Bütün yılın en güzel sabahlarıydı; heyecanla, sabırsızlıkla beklenen bayram...
Yeniden merhaba, devam eden karantina sürecini biraz olsun hafifletebilmek ...
Bütün bir kışı gelecek olan baharın hayaliyle geçirmişti. Nicedir...
“Yazlık Açık Hava Ferah Sineması, Slyvester Stallone’ nin Rocky 4 filmiyle ...
Herkese yeniden merhabalar. Bu ayki yazımda birden fazla filmle sizlerleyim...
İzmir’de 23 Nisan kutlamaları hafızalardan silinmeyecek bir geceyle sona er...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, salgın riski nedeniyle il sınırları içerisinde...
Aynı anda hem pilot, hem doktor hem de savcı yardımcısı olduğunuzu ve bunla...
18 Mart 1915 Deniz ve ardından 8 Ocak 1916’da Kara Savaşları zaferleriyle s...
...
İzmir ve ilçelerinden yapılacak yardımların acil bir şekilde İzmir AFAD mer...
Gaziemir’den başlayan ve bir ucu Torbalı, bir ucu (Menderes) Ahmetbeyli bir...
Gastronomi Festivali renkli görüntülere sahne olacak. İtalyan Aşçı Danilo Z...
Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Zafer Yavaş, ö...
Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne alan İzmir Devlet Türk...
2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek genç sporcular arasınd...
Ege Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve D...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul dört ve beşinci sınıf öğrencilerine...
İyi bir sporcu,popüler bir kız öğrenci,takıntılı bir inek,bir serseri ve ar...
Türkiye'nin incisi olan Güzel İzmir, bağrında 7000 yıllık bir geçmişi olan ...
Aşklarının tarihi bir şehrin tarihidir diyorum Gün gelir aşkları ile anıl...
Aslına bakarsan mükemmele ulaşabilmemiz için de her insanın yaradılışına ay...
Sen bir çocuk adı olmalısın Hani şöyle zaman zaman, ...
(*Türker Küpcük)Şurası bir gerçek ki; Doğa ve çevre bilincini yerleştirmede...
17.yy Hollanda'nın İzmir Konsolosu olarak görev yapan Jacop van Dam'ın Gazi...
İzmir ormanlarının küllerinden yeniden doğması için dün düzenlenen “Orman İ...
Cüneyt Ahmet / GEZİYORUM...
CÜNEYT AHMET/Özel araçlarla çıkılacak seyahatlerde tam bir konaklama ve Yu...
İzmirliler Ağustos ayında meydana gelen büyük orman yangınının yaralarını s...
İzmir'in kurtuluşunun 97. yıldönümü bu yıl da coşkulu kutlamalara sahne ola...
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile ga...
İzmir’in Foça İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığ...
Çağdaş Yaşamı Destekleme İzmir Şubesi eğitimevlerinde bu yıl da yaz etkinli...
Türkiye’nin en ünlü film yıldızları 22 Temmuz’da başlayacak olan 2.Uluslara...
Karaburun Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlattığı kültür ve sanat etkin...
Ege Denizi’nin kuzey doğusunda Ayvalık ve Burhaniye’nin karşı komşusu, ...
Elif Ezgi Ankara’da doğmuş İzmir’de felsefe üzerine eğitimini dereceyle tam...
23 Haziran İstanbul seçiminden sonra tatilcilerin tatil beldelerine dönmesi...
Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleştirilen 2019 Hempel Dünya Kupası Fina...
Menderes'e bağlı Gümüldür Plajı, Orta Mahalle Plajı ve Çukuraltı Plajı mavi...
Verdiği eğitim ve emekle çok sevdiği öğrencilerini yarınlara hazırlayan eme...
İzmir’in işgal edileceğini öğrenen Rumlar’ın hazırlığını araştırmacı Yunanl...
Nasıl sağlam kalabildiğimize gelince işin sırrını çook uzun yıllar önce yaş...
Prof. Dr. İhsan Turgut Hocamızın hatırasına…...
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Seferihisa...
22.Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamındaki kortej yürüyüşü ve konu...
İkiçeşmelik’ten başlayarak Üçyol’a, Yağhanelere, Ballıkuyu’ya kadar uzanan ...
Seydiköylüler Derneği Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği oyun izleyenler tar...
Gerçekten geçmişte mi yoksa gelecekte mi? Hepimiz aşkı arar dururuz onu bi...
Seydiköylüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Dostluk ve Dayanışma Ge...
“Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sö...
Beyin kanaması sonucu yaşama veda eden Hemşire İlknur Kocadağ’ın organları ...
İzmir Örgü Ekibi olarak sosyal medya kanalıyla bir araya gelen İzmirli Kadı...
Geçtiğimiz günlerde SGDD’nin konuğu olarak Başkent Ankara’daydım. ...
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Köşe Yazarları
1965 yılında İzmir doğdu. İlköğrenimini İnkılap ve Eşrefpaşa Ömer Lütfü Aka...
1973 yılında Turgutlu’da doğdu. İlköğrenimini Turgutlu’da ,orta ve lise öğr...
1972 yılında İzmir de doğdu.İlk ,orta ,lise ve üniversite eğitimini İzmir d...
Editörün Seçtikleri
...
Yeni kitaplar, yeni defterler... Onları sarmalamak için sabırsızlıkla bekle...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Hemşehri İletişim Merkezi'nde...
Her yıl Kurban Bayramı’nın gelişiyle birlikte ajans haberlerinde iki konu ö...
“Maşallah siz varken AKP’ye gerek yok!”...
İzmir Büyükşehir Belediyesi 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak LGS ile gel...
Bütün yılın en güzel sabahlarıydı; heyecanla, sabırsızlıkla beklenen bayram...
Yeniden merhaba, devam eden karantina sürecini biraz olsun hafifletebilmek ...
Bütün bir kışı gelecek olan baharın hayaliyle geçirmişti. Nicedir...
“Yazlık Açık Hava Ferah Sineması, Slyvester Stallone’ nin Rocky 4 filmiyle ...
Herkese yeniden merhabalar. Bu ayki yazımda birden fazla filmle sizlerleyim...
İzmir’de 23 Nisan kutlamaları hafızalardan silinmeyecek bir geceyle sona er...
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve ...
İzmir Büyükşehir Belediyesi, salgın riski nedeniyle il sınırları içerisinde...
Aynı anda hem pilot, hem doktor hem de savcı yardımcısı olduğunuzu ve bunla...
18 Mart 1915 Deniz ve ardından 8 Ocak 1916’da Kara Savaşları zaferleriyle s...
...
İzmir ve ilçelerinden yapılacak yardımların acil bir şekilde İzmir AFAD mer...
Gaziemir’den başlayan ve bir ucu Torbalı, bir ucu (Menderes) Ahmetbeyli bir...
Gastronomi Festivali renkli görüntülere sahne olacak. İtalyan Aşçı Danilo Z...
Bornova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Zafer Yavaş, ö...
Gaziemir Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte sahne alan İzmir Devlet Türk...
2020 Tokyo Yaz Oyunları’nda Türkiye’yi temsil edecek genç sporcular arasınd...
Ege Üniversitesi ile Ankara Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen ve D...
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ilkokul dört ve beşinci sınıf öğrencilerine...
İyi bir sporcu,popüler bir kız öğrenci,takıntılı bir inek,bir serseri ve ar...
Türkiye'nin incisi olan Güzel İzmir, bağrında 7000 yıllık bir geçmişi olan ...
Aşklarının tarihi bir şehrin tarihidir diyorum Gün gelir aşkları ile anıl...
Aslına bakarsan mükemmele ulaşabilmemiz için de her insanın yaradılışına ay...
Sen bir çocuk adı olmalısın Hani şöyle zaman zaman, ...
(*Türker Küpcük)Şurası bir gerçek ki; Doğa ve çevre bilincini yerleştirmede...
17.yy Hollanda'nın İzmir Konsolosu olarak görev yapan Jacop van Dam'ın Gazi...
İzmir ormanlarının küllerinden yeniden doğması için dün düzenlenen “Orman İ...
Cüneyt Ahmet / GEZİYORUM...
CÜNEYT AHMET/Özel araçlarla çıkılacak seyahatlerde tam bir konaklama ve Yu...
İzmirliler Ağustos ayında meydana gelen büyük orman yangınının yaralarını s...
İzmir'in kurtuluşunun 97. yıldönümü bu yıl da coşkulu kutlamalara sahne ola...
Karşıyaka Belediyesi, Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu ile ga...
İzmir’in Foça İlçesi’nde İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığ...
Çağdaş Yaşamı Destekleme İzmir Şubesi eğitimevlerinde bu yıl da yaz etkinli...
Türkiye’nin en ünlü film yıldızları 22 Temmuz’da başlayacak olan 2.Uluslara...
Karaburun Belediyesi’nin çocuklara yönelik başlattığı kültür ve sanat etkin...
Ege Denizi’nin kuzey doğusunda Ayvalık ve Burhaniye’nin karşı komşusu, ...
Elif Ezgi Ankara’da doğmuş İzmir’de felsefe üzerine eğitimini dereceyle tam...
23 Haziran İstanbul seçiminden sonra tatilcilerin tatil beldelerine dönmesi...
Fransa’nın Marsilya kentinde gerçekleştirilen 2019 Hempel Dünya Kupası Fina...
Menderes'e bağlı Gümüldür Plajı, Orta Mahalle Plajı ve Çukuraltı Plajı mavi...
Verdiği eğitim ve emekle çok sevdiği öğrencilerini yarınlara hazırlayan eme...
İzmir’in işgal edileceğini öğrenen Rumlar’ın hazırlığını araştırmacı Yunanl...
Nasıl sağlam kalabildiğimize gelince işin sırrını çook uzun yıllar önce yaş...
Prof. Dr. İhsan Turgut Hocamızın hatırasına…...
Seferihisar Belediyesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenen “Seferihisa...
22.Gaziemir Uluslararası Çocuk Şenliği kapsamındaki kortej yürüyüşü ve konu...
İkiçeşmelik’ten başlayarak Üçyol’a, Yağhanelere, Ballıkuyu’ya kadar uzanan ...
Seydiköylüler Derneği Tiyatro Topluluğu’nun sahnelediği oyun izleyenler tar...
Gerçekten geçmişte mi yoksa gelecekte mi? Hepimiz aşkı arar dururuz onu bi...
Seydiköylüler Derneği’nin geleneksel hale getirdiği Dostluk ve Dayanışma Ge...
“Şampiyon” filmi sinemalarda seyirciden büyük ilgi görmeye devam ediyor. Sö...
Beyin kanaması sonucu yaşama veda eden Hemşire İlknur Kocadağ’ın organları ...
İzmir Örgü Ekibi olarak sosyal medya kanalıyla bir araya gelen İzmirli Kadı...
Geçtiğimiz günlerde SGDD’nin konuğu olarak Başkent Ankara’daydım. ...
Yaşamsal önemdeki gıda ürünlerinde yaşanan fiyat artışları dar ve orta gel...
Türk Ordusu 10 Eylül günü Seydiköy ve çevresinde gerçekleştirdiği harekatla...
Eşrefpaşa Hastanesi, Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara sağlıklı beslenm...
Gaziemir'den Tüm Dünyaya Yerel Haberler. Bizi Aşağıdaki Sosyal Medya Hesaplarından Takip Edebilirsiniz.
Bizi Takip Edin